• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Skarby Południa (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Skarby Południa (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Kanton - Guilin - Kunming - Dali - Lijiang - Kanton

Długość objazdu
4138 km: Kanton – Guilin 597 km, Guilin – Kunming 1230 km, Kunming – Dali 259 km, Dali – Lijiang 146 km, Lijiang – Kanton 1906 km.


1 dzień
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw. Przelot samolotem rejsowym do Szanghaju z międzyladowaniem w jednym z portów europejskich.

2 dzień
Przywitanie na lotnisku, przejazd do centrum miasta, zakwaterowanie w hotelu. Czas na odpoczynek, w tym spacer po wyspie Shamian, będącej miejską oazą ciszy i spokoju, a zarazem enklawą kultury zachodu za sprawą kolonialnej architektury. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. W przypadku przylotu w godzinach rannych – najpierw realizowany jest program zwiedzania, zakwaterowanie - po czasie rozpoczęcia doby hotelowej.

3 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie Akademii Rodziny Chen - oryginalnego kompleksu pawilonów, charakteryzującego się unikatową, bogatą ornamentyką dachów, typową dla tej części Chin. Wizyta w Światyni Sześciu Banianowych Drzew z wysoką na 55 m Kwietna Pagodą, powstałą jako miejsce przechowywania prochów Buddy. Spacer po słynnym Targu Swietlistego Pokoju (Qingping). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Przejazd nocnym pociągiem do Guilin (miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale).

4 dzień
Przyjazd do Guilin w godzinach porannych. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, śniadanie. Zwiedzanie Jaskini Trzcinowej Fujarki z bogatą szatą naciekową, gdzie zastosowana kolorowa iluminacja na rozmaitych formacjach skalnych tworzy bajkową scenerię. Następnie wizyta na malowniczym wzgórzu Fubo (Wzgórze Ujarzmiajace Fale), z którego rozpościerają się niezapomniane widoki na okolice. Wizyta na plantacji zielonej herbaty. Obiadokolacja i spacer na główny deptak miejski przeistaczający się wieczorem w targ z tradycyjnymi rzeźbami, ubraniami i biżuterią. Powrót do hotelu. Nocleg.

5 dzień
Śniadanie. Kilkugodzinny rejs statkiem przełomem rzeki Li, pośród krasowych, górskich krajobrazów do miasteczka Yangshuo. Lunch w trakcie rejsu. W Yangshuo odpoczynek i spacer po urokliwym miasteczku, nazywanym przez Chińczyków „małym rajem w dużym kraju”, w tym po malowniczej „Ulicy zachodniej”, przypominającej swoją atmosferą południe Europy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Fakultatywnie: niezwykłe widowisko muzyczne typu „swiatło i dzwiek” – „Liushanjie Impression”. Nocleg.

6 dzień
Śniadanie. Zwiedzanie okolicy, słynącej z przepięknych krajobrazów, w tym pola ryżowe, małe wioski, wszechobecne wapienne ostańce skalne. Powrót do hotelu, wykwaterowanie. Przejazd autokarem do Guilin, wczesna obiadokolacja. Przejazd nocnym pociągiem do Kunmingu (miejsca sypialne, 4 osoby w przedziale).

7 dzień
Przyjazd do Kunmingu w godzinach przedpołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu, pózne śniadanie. Zwiedzanie Bambusowej Swiatyni z unikatową kolekcją niezwykle realistycznie wyrzezbionych figur 500 Arhatów. Wycieczka na Wzgórza Zachodnie, których ogromną atrakcją jest Brama Smoka – zespół swiątyń i grot wykutych w zboczach urwistych skał, skąd roztaczają się wspaniałe widoki na okolice i jezioro Dian. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień
Śniadanie. Przejazd autokarem do Dali. Pobyt w tym miasteczku to prawdziwa podróż w czasie, bowiem zachowała sie tu prawdziwa atmosfera minionych czasów. Zakwaterowanie w hotelu usytuowanym na terenie Starego Miasta, będacym skarbcem wielowiekowej architektury. Obiadokolacja. Spacer po zabytkowych, malowniczych uliczkach. Nocleg.

9 dzień
Śniadanie. Wizyta na tradycyjnym targu w okolicznej wiosce. Zwiedzanie symbolu miasta – Trzech Pagód – kompleksu marmurowych świątyń z IX wieku, malowniczo położonych u stóp Gór Cangshan. Czas wolny na indywidualne odkrywanie uroków Dali. Obiadokolacja. Nocleg.10 dzień
Śniadanie. Przejazd autokarem do Lijiang - magicznego miasteczka leżącego u stóp Himalajów, któremu kolorytu dodaje zamieszkująca tam mniejszość narodowa Naxi. Lijiang w całości wpisane jest na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Spacer po parku ze Stawem Czarnego Smoka, z nad którego rozciąga sią majestatyczny widok na Śnieżną Górę Nefrytowego Smoka. Wizyta w usytuowanej na szczycie wzgórza Światyni Wanggou, skąd rozpościera się niezwykły widok na dachy Lijiang. Zwiedzanie Starego Miasta, które tworzy malowniczy labirynt wąskich uliczek z zabudową będacą jednym z najwspanialszych przykładów tradycyjnej architektury chińskiej. Obiadokolacja. Koncert muzyki ludowej. Nocleg.

11 dzień
Śniadanie. Wizyta w tradycyjnej wiosce Baisha i w lokalnej Klinice Ziołolecznictwa, prowadzonej przez słynnego doktora Ho. Przejazd do światyni Yufeng – sanktuarium lamaistycznego. Wjazd kolejką linową na Śnieżną Góre Nefrytowego Smoka, leżącą w pasmie stanowiącym przedsionek Himalajów. Spacer wzdłuż lodowców na wysokości 4500 m n.p.m. (osoby z problemami zdrowotnymi mogą pozostać w niższych partiach). Powrót do Lijiang. Obiadokolacja z tradycyjnymi potrawami prowincji Yunnan. Nocleg.

12 dzień
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Kantonu z międzylądowaniem w Kunmingu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

13 dzień
Śniadanie, transfer na lotnisko. Wylot samolotu rejsowego do Polski.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej