• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Tajemnice Południa (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Tajemnice Południa (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
HONG KONG - MAKAO - BEIHAI - ZHAOQING - YULIN - BEIHAI - WYSPA WEIZHOU - NANNING - DAXIN - JINXIN - NANNING - KANTON - HONG KONG

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Przelot do HONG KONGU. Transfer do hotelu w późnych godzinach wieczornych. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przed południem: zwiedzanie Hong Kongu (wyspy): panorama miasta ze szczytu Victoria, zatoka Repulse, malowniczy port Aberdeen. Przejazd i zwiedzanie części lądowej miasta - Kowloon. Po południu - wycieczka fakultatywna (za dopłatą): wizyta w Parku Oceanicznym, w jednym z największych oceanariów na świecie, z licznymi akwariami, tresurą delfinów itd. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przepłynięcie promem do MAKAO - dawnej kolonii portugalskiej. Zwiedzanie miasta: Katedra św. Pawła - z ogromnej, największej w Azji katolickiej świątyni pozostała tylko niezwykła fasada; Świątynia Kun Lam - lokalne sanktuarium poświęcone bogini miłosierdzia, Avenida de Almeida Ribeiro - główna arteria miasta. Nocleg w hotelu.

Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd w kierunku BEIHAI - miasta położonego nad Zatoką Tonkińską na południowym krańcu autonomicznej prowincji Guangxi. W Beihai znajduje się Srebrzysta Plaża - najwspanialsza plaża w regionie o długości 24 km. W drodze do Beihai przejazd przez ZHAOQING - miasto o niezwykłych walorach historycznych i krajobrazowych, jedno z najstarszych w Chinach, a także YULIN - miasto z tysiącletnią historią. Po przyjeździe do BEIHAI zakwaterowanie w hotelu Silver Beach Holiday (lub podobnym). Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Czas wolny na rozkoszowanie się słońcem i piękną plażą.

Dzień 6
Śniadanie. Czas wolny lub możliwość wzięcia udziału w wycieczce fakultatywnej (za dopłatą: ok. 30 EUR) łodzią na wyspę WEIZHOU. Jest to największa wulkaniczna wyspa Chin oddalona o 36 mil morskich od Beihai. W programie wycieczki znajdzie się m.in.: spacer po Porcie Natan, Świątynia Tampo, katolicki kościół, lunch w restauracji oraz spacer po pięknej plaży i możliwość kąpieli w morzu. Wieczorem powrót do Beihai, do hotelu. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Czas wolny na rozkoszowanie się słońcem i piękną plażą lub możliwość samodzielnego zwiedzania okolicy.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do NANNING. Zwiedzanie Nanning; w programie m.in.: Góra Qingxiushan oraz Muzeum Guangxi. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd do DAXIN. Przyjazd nad rzekę Heshui. Opcjonalnie możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej (za dopłatą: ok. 6 EUR): rejs bambusową tratwą po rzece. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję podziwiać wioski znajdujące się na brzegu oraz malownicze krajobrazy południowych Chin. Po południu przejazd nad wodospady DETIAN. Są to jedne z największych i najpiękniejszych wodospadów w Azji. Po spacerze po okolicy, przejazd do hotelu w JINXI. Nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd nad Wąwóz TONGLING. To niezwykłe miejsce do niedawna dostępne było tylko dla nielicznych. Wąwóz był odcięty od reszty świata. Dzięki temu można tam spotkać gatunki roślin nie występujące nigdzie indziej na świecie. Wąwóz był w przeszłości również schronieniem dla lokalnych grup bandytów. Podobno nadal zdarza się, iż przypadkowo znajduje się ukryte przez nich łupy w rozpadlinach skalnych. Po spacerze, przejazd do NANNING. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. W tym dniu kontynuujemy zwiedzanie niezwykłych miejsc znajdujących się w prowincji GUANGXI. Tym razem pojedziemy na górę Yilingyan. Otoczona jest ona przez formacje skalne podobne do tych, które występują w Yangshuo. Po spacerze po okolicy przejazd na dworzec na nocny pociąg do Guangzhou (Kanton). Nocleg w wagonach sypialnych.

Dzień 12
Przyjazd do KANTONU. Śniadanie w hotelu. Zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie miasta: Świątynia Sześciu Drzew Banyan, Targ Qingping oraz Wyspa Shamian. Nocleg w hotelu w Guangzhou lub transfer na lotnisko (w zależności od rozkładu lotów).

Dzień 13
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 45 EUR.
2. Obowiązkowa dopłata do kuszetek: 20 EUR.
3. Napiwki: ok. 3 EUR/dzień.
4. Pogram i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej