• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Wejście Smoka (wycieczka objazdowa)

Hotel Wejście Smoka (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Wejście Smoka (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
BEIJING - XI'AN - LUOYANG - SUZHOU - HANGZHOU - SZANGHAJ

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Przylot do BEIJING. Zwiedzanie Świątyni Niebios. To swoisty symbol Pekinu, jedna z największych budowli sakralnych w Chinach. Późnym popołudniem przejazd do hotelu. Wieczorem możliwość wyjścia na kolację do restauracji Pekin Duck (za dopłatą). Po kolacji przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd na Chiński Mur. Po zakończeniu zwiedzania Wielkiego Muru przejazd do Grobowców Ming. Jest to mauzoleum 13 władców z dynastii Ming. Po południu powrót do hotelu. Wieczorem możliwość wyjścia do Opery Pekińskiej (za dopłatą). Łączy ona w sobie takie elementy jak śpiew, teatr i akrobacje. Po operze przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Pałacu Letniego. Położony 20 km na północny-zachód od Pekinu, Pałac Letni jest najlepiej zachowanym cesarskim ogrodem. Jego chińska nazwa Yihe Yuan oznacza Ogród Pielęgnowania Harmonii. Po zwiedzaniu Pałacu Letniego przejazd na Plac Tian An Men. Spacer do Zakazanego Miasta, czyli Pałacu Cesarskiego. Po zwiedzaniu przejazd na dworzec, podróż pociągiem do Xi’an. Będzie to całonocna podróż w kuszetkach (dopłata do kuszetek).

Dzień 5
Poranny przyjazd do XI’AN. Z dworca przejazd do hotelu na śniadanie. Po śniadaniu przejazd do jednego z najwspanialszych zabytków świata - Armii Terakotowej. Została ona odkryta w 1974 r. przez rolników kopiących studnie. Po zwiedzeniu tego wspaniałego miejsca przejazd do hotelu. Dla chętnych możliwość uczestniczenia w pokazie Tang Dynasty Show (za dopłatą). Po pokazie powrót do hotelu.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd na dworzec. Przejazd pociągiem do LUOYANG Zwiedzanie Groty Longmen, które przez stulecia przekształcane były w świątynie buddyjskie. Podziwiać tu można unikalne płaskorzeźby wykutych w skałach przez pokolenia mnichów. Przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do Klasztoru Szaolin ok. 160 km. To słynny klasztor, w którym narodził się styl walki Kung Fu. Być może będzie okazja by zobaczyć trening mnichów. Przejazd na dworzec na nocny pociąg do Suzhou (dopłata do kuszetek).

Dzień 8
Przyjazd do SUZHOU. Przejazd do hotelu na śniadanie. Suzhou obok Hangzhou, uznawane jest za najpiękniejsze miasto w Chinach. Główna atrakcją Suzhou obok muzeum jedwabiu i muzeum regionalnego miasta są ogrody. Uważa się, że chińska sztuka zakładania ogrodów pochodzi właśnie stąd. Aby na własne oczy zobaczyć kunszt chińskiego ogrodnictwa, odwiedzimy jeden z ogrodów. Opcjonalnie (za dopłatą) będzie także istniała możliwość wycieczki do Tongli. Przejazd do Hotelu. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do HANGZHOU, drugiego z dwu najpiękniejszych miast w Chinach. Dowodem na to może być chińskie przysłowie: „W niebie jest raj, a na ziemi Suzhou i Hangzhou”. W Hangzhou odwiedzimy Świątynię Lingyin - Świątynia Schronienia Duszy zwana również Świątynią Natchnionego Odosobnienia (odkupienia duszy). Jedna z najwspanialszych świątyń Buddy w Chinach. Została ona zbudowana w 326 r. n.e u stóp góry Lingyin. Będzie również istniała możliwość (za dopłatą) wycieczki łodzią po Jeziorze Zachodnim, które wraz z połączeniem otaczających go ogrodów i parków od wieków olśniewa swoją urodą. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do SZANGHAJU. W Szanghaju zobaczymy nowoczesne Chiny. To miasto pełne drapaczy chmur i nowoczesnej architektury. Spacer po mieście, sklepy na słynnej ulicy Nanjing - głównej ulicy handlowej Szanghaju. Wieczorem możliwość zorganizowania wycieczki (za dopłatą) statkiem po rzece Huang Pu. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 12
Śniadanie. Zwiedzanie Jade Budda Temple - Świątynia Nefrytowego Buddy. Siedzący Budda inkrustowany klejnotami mierzy 1,9 m wysokości. Dzień wolny na samodzielne zwiedzanie i zrobienie zakupów lub możliwość zorganizowania następujących wycieczek (za dopłatą): wycieczka do Wieży Perły Orientu – wieża telewizyjna, czwarta co do wielkości wieża na świecie; Shanghai Acrobatic Show.

Dzień 13
Transfer na lotnisko. Przelot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu: ok. 60 EUR.
2. Wycieczki fakultatywne, płatne na miejscu: Pekińska Opera: ok. 15 EUR/os., kolacja w Pekin Duck: ok. 15 EUR/os., Tang Dynasty Show: ok. 16 EUR/os., rejs łodzią po Jeziorze Zachodnim: ok. 10 EUR/os., wycieczka do Tongli: 15 EUR/os., Wieża TV Perła Orientu: ok. 12 EUR/os., Shanghai Acrobatic Show: ok. 15 EUR/os., rejs łodzią po rzece Huang Pu: ok. 12 EUR/os.
3. Napiwki: 3 EUR/dzień.
4. Dopłata do pokoju 1-os.: 390 PLN.
5. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie ze względu na rozkład lotów.
6. Obowiązkowa dopłata lotniskowa: 500 PLN.
7. Obowiązkowa dopłata do kuszetek w nocnych przejazdach pociągiem: ok. 40 EUR/os.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej