• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Chiny - narty w cieniu Wielkiego Muru (wycieczka objazdowa)

Hotel Chiny - narty w cieniu Wielkiego Muru (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Chiny - narty w cieniu Wielkiego Muru (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Pekin i Zakazane Miasto • Wielki Mur • Opera chińska • Białe szaleństwo w Chongli • Karnet i sprzęt narciarski w cenie

Dzień 1
Zbiórka na 2 godziny przed wylotem przy stanowisku odpraw. Przelot samolotem rejsowym do Pekinu (bez przesiadki).

Dzień 2
Przylot do Pekinu, odprawa paszportowo - celna. Przejazd i rozpoczęcie zwiedzania stolicy Chin od Świątyni Niebios, kompleksu taoistycznego wpisanego na listę UNESCO. Po zwiedzaniu obiad i zakwaterowanie w hotelu. Krótka przerwa na odpoczynek, a następnie kolacja i wizyta w Teatrze Lee Garden na przedstawieniu tradycyjnej pekińskiej opery (nie są wymagane stroje wieczorowe). Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu krótkie zwiedzanie miasta: Plac Niebiańskiego Spokoju (Tian’anmen) - historyczne centrum miasta i Zakazane Miasto, czyli Pałac Cesarski, który jeszcze do początku XX niedostępny był dla osób spoza dworu cesarskiego. Po obiedzie zwiedzanie Świątyni Lamy, czyli typowego tybetańskiego klasztoru. Zwiedzimy też fabrykę jedwabiu, gdzie oprócz zapoznania się z procesem produkcji tej luksusowej tkaniny, będzie można zaopatrzyć się w znakomite wyroby. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu udamy się na zwiedzanie Wielkiego Muru, potężnej budowli wzniesionej przez dynastię Qin ponad 2000 lat temu, w celu ochrony Państwa Środka przed atakami ludów mongolskich i tureckich. Odwiedzimy też fabrykę pereł, gdzie będzie okazja do zakupienia pamiątek. Przerwa na lunch, przejazd do Zhangjiakou i transfer do Chongli (kandydat do organizacji zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku). Kolacja i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa  ok. 250 km)

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na tereny narciarskie. Po przybyciu krótkie zapoznanie z ośrodkiem i zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na białe szaleństwo i relaks w miejscowości.

Dzień 6-7
Po śniadaniu czas wolny na białe szaleństwo i wypoczynek na terenie ośrodka narciarskiego.

Dzień 8
Śniadanie. Czas wolny do południa a następnie wykwaterowanie z hotelu i transfer do Pekinu (ok. 3,5 godz.). Zwiedzanie Parku Olimpijskiego ze słynnym stadionem - Ptasim Gniazdem, wybudowanego specjalnie do organizacji Letnich Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku. Kolacja i zakwaterowanie w hotelu w pobliżu lotniska. (Trasa ok. 250 km)

Dzień 9
Po wczesnym śniadaniu transfer na lotnisko i wylot do Warszawy (bez przesiadki).

Dla grup oznaczonych gwiazdką, powyższy program ulega następującym modyfikacjom:

Transfer do Chongli ma miejsce dnia 3. (zamiast 4.), a całodniowe zwiedzanie Pekinu zostaje przesunięte na dzień 8. (zamiast 3.)

Uwaga!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym (bez przesiadki), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg programu, karnet narciarski, parę nart lub deskę snowboardową, buty i kijki narciarskie, opiekę polskiego pilota i miejscowych przewodników, program turystyczny j.w., oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wizy chińskiej (opłata 300 zł, patrz informacja poniżej), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych (łącznie ok. 115 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków i oraz innych wydatków osobistych.

Wizy

Paszport
- W celu uzyskania wizy chińskiej należy najpóźniej na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wycieczki wysłać do organizatora na podany adres następujące dokumenty:
   * paszport (musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy, musi posiadać co najmniej 6 wolnych, sąsiadujących ze sobą stron - 3 kartki i nie może posiadać stempli lub wiz wiz wjazdowych do krajów Afryki Środkowej lub Zachodniej)!
   * kserokopię (może być czarno-biała) strony paszportu zawierającej dane Klienta,
   * wypełniony RĘCZNIE wniosek wizowy (dostępny w biurach podróży),
Uwaga! Podpis na wniosku musi być identyczny z podpisem w paszporcie!!! Jeżeli dziecko nie ma podpisu w paszporcie - pkt. 6 wypełnia rodzic/opiekun i podpisuje się swoim podpisem w imieniu dziecka (w takim przypadku prosimy pozostawić pkt. 7 bez podpisu).
   * 1 zdjęcie 3,5 cm x 4,5 cm (kolorowe, aktualne, zrobione przodem do obiektywu), przyklejone do wniosku.
- W terminie poniżej 21 dni przed rozpoczęciem wycieczki nie są możliwe zmiany danych uczestników. Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej