• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Orientalny zawrót głowy (wycieczka objazdowa)

Hotel Orientalny zawrót głowy (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Atuty wycieczki: nowoczesność Szanghaju, od której kręci się w głowie; Góry Wuling - bajkowa ojczyzna Avatara; Delta Mekongu, Sajgon i Hanoi z atmosferą prawdziwych indochin.

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Orientalny zawrót głowy (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Dzień 1. Wylot z Warszawy
Spotkanie z polskim pilotem wycieczki na lotnisku Chopina w Warszawie dwie godziny przed odlotem. Bilety lotnicze i inne dokumenty będą wydawane przez pilota na lotnisku. Przelot regularnymi liniami z przesiadką.

Dzień 2. Szanghaj
Przylot do Szanghaju. Przejazd z lotniska do centrum miasta super szybkim pociągiem, który podczas testów przekroczył prędkość 500 km/h. W Szanghaju następuje pierwsze, szokujące spotkanie z niezwykłą nowoczesnością dzisiejszych Chin. Przejazd z dworca do hotelu i zakwaterowanie. Wieczorny spacer po mieście. Widok na oświetlone najnowocześniejsze wieżowce i wieżę Perłę Orientu robi wrażenie na każdym. Po długim locie i spacerze, każdy z przyjemnością uda się na wypoczynek, aby następnego dnia zacząć zwiedzanie fascynujących miejsc. Nocleg w hotelu.

Dzień 3. Szanghaj
Zwiedzanie Szanghaju i przyzwyczajanie się do innego czasu i świata. Szanghaj oszałamia nowoczesnością, jednak można tu znaleźć elementy tradycji i czasów kolonialnych. Wjazd na wieżę "Perła Orientu", daje to obraz miasta z innej perspektywy. W planie zwiedzania przewidziane jest też zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy, która niemal cudem przetrwała okres niszczenia dóbr kultury podczas "rewolucji kulturalnej". Objazd różnych dzielnic oraz spacer po ruchliwej ulicy Nankińskiej i bulwarach dzielnicy Bund. Wieczorem dla chętnych (fakultatywnie) jeden z pokazów artystycznych odbywających się w Szanghaju. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień 4. Szanghaj - Zhangjiajie
Rano dalsze zwiedzani Szanghaju, a chętni będą dysponować wolnym czasem w dzielnicy handlowej. Jest to raj dla wszystkich kochających zakupy. Po południu przejazd na lotnisko i przelot do Zhangjiajie, miejscowości w odległej prowincji Hunan. Rozpoczyna się pobyt w górzystej prowincji, wspaniałe krajobrazy i spokojny tryb życia ludności daje ulgę po zgiełku potężnego Szanghaju. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w rejonie Zhangjiajie.

Dzień 5. Góry Wuling - Zhangjiajie
Wycieczka w góry Wuling. To tu wśród nieprawdopodobnych form skalnych kręcony był film "Avatar" i stąd zaczerpnięto natchnienie do niezwykłych krajobrazów filmowych. Na własne oczy można zobaczyć porośnięte bujną roślinnością skalne słupy, które zachodnim widzom wydają się dowodem na wspaniałą wyobraźnię reżysera James'a Camerona, a w rzeczywistości występują gdzieś w odległym Hunanie. Wjazd najwyższą windą świata (szklaną!) i spacer ścieżkami widokowymi wywołuje sporo emocji. Tutejszy park krajobrazowy został wpisany na listę UNESCO. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w rejonie Zhangjiajie.

Dzień 6. Fenghuang
Kolejny dzień w przecudnej scenerii przyniesie zwiedzanie okolicy. Krajobrazy wywołują poczucie harmonii i szczęścia. Spacery po miasteczku Fenghuang, które zatrzymało się w czasie. Wieczorem dojazd do Changsha, stolicy prowincji Hunan, Powrót do dużego miasta ma swoje dobre strony. Można skorzystać z bogatego życia nocnego. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień 7. Guilin - Yangshuo
Rano wyjazd na dworzec kolejowy. Przejazd szybkim pociągiem jeszcze dalej na południe do Guilin. Stamtąd transfer do przystani rzecznej. Rejs rzeką Li do Yangshuo. Rejs ten słusznie uchodzi za najpiękniejszy na świecie. Okolica usiana jest wapiennymi ostańcami o fantazyjnych kształtach. Zieleń pól i łąk kontrastuje z błękitem rzeki, a pionowe skały wydają się nierzeczywiste . Po dopłynięciu do przystani, zakwaterowanie w hotelu w miejscowości Yangshuo. Pobyt w miasteczku to okazja do ciekawych spacerów i ujrzenia tradycyjnego oblicza Chin. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu.

Dzień 8. Gulin - Guangzhou
Przejazd do miasta Guilin. Objazd z postojami w ciekawych miejscach. Niemal w mieście znajdują się takie miejsca, jak Szczyt Samotnej Piękności i Skała Tysiąca Buddów. Przejazd na dworzec kolejowy. Podróż pociągiem do Guangzhou (Kantonu). Nocleg w pociągu (miejsca do leżenia).

Dzień 9. Guangzhou - Hanoi
Przed południem przyjazd do Guangzhou. To kolejne wielkie miasto na trasie wycieczki. W planie jest objazd metropolii i wizyta na jednym z wielkich targów. Szokujące jest, jak wiele żywych istot składa się na jadłospis Chińczyków, a targ jest najlepszym miejscem, by zdać sobie z tego sprawę. Po południu wylot do Hanoi, stolicy Wietnamu. Transfer do hotelu i nocleg.

Dzień 10. Hanoi - Halong
Rano objazd wietnamskiej stolicy. Obok komunistycznych budowli w Hanoi nie brakuje urokliwych, starych zaułków. Postój przy mauzoleum Ho Chi Minha, który jest tu traktowany, niczym święty. Przejazd w kierunku wybrzeża. Zaokrętowanie na mały statek stylizowany na tradycyjną dżonkę. Rejs do zatoki Halong. Miejsce to uchodzi za jedno z najpiękniejszych na świecie. Strome skały, niczym głowy olbrzymów wyrastają z morza. Rejs między skałami. Przewidziany jest też postój, zejście na ląd i zwiedzanie pięknej jaskini. Na pokładzie statku wyśmienity lunch i kolacja. Nocleg w klimatyzowanych kabinach z łazienkami.

Dzień 11. Halong - Sajgonu
Poranny rejs, we wczesnych godzinach światło w Halong jest jeszcze inne i daje kolejne możliwości robienia ciekawych zdjęć. Przybicie do portu i przejazd na lotnisko w Hanoi. Wylot do Ho Chi Minh (Sajgonu), komercyjnego centrum Wietnamu i stolicy barwnego południa. Przejazd do hotelu. Nocleg w Sajgonie.

Dzień 12. Delta Mekongu - Sajgon
Całodzienna wycieczka do Delty Mekongu. Ta największa rzeka Azji Południowo Wschodniej przed wpłynięciem do morza rozlewa się tysiącami odnóg i kanałów. W Delcie życie płynie tradycyjnie, wieśniacy sprzedają swe towary na wodnych targach, rolnicy w słomkowych kapeluszach pracują na zielonych poletkach. Rejs wynajętą łodzią motorową daje okazję do ciekawych fotografii i poznawania prostego, wiejskiego życia nad wodą. Lunch podczas wycieczki. Wieczorem powrót do Ho Chi Minh. Możliwość skorzystania z nocnych rozrywek, które oferuje Sajgon. Nocleg w hotelu.

Dzień 13. Sajgon
Rano czas wolny, który można wykorzystać na samodzielne spacery i zakupy. W końcu następuje oczekiwana podróż nad ocean. Po dojechaniu do hotelu położonego nad morzem z piaszczystą plażą, zakwaterowanie i czas wolny. Nocleg w hotelu przy plaży.

Dzień 14. - 15. Sajgon
Czas na odpoczynek, opalanie się i kąpiel. Osoby ceniące aktywność mogą wybrać jedną z oferowanych na miejscu wycieczek fakultatywnych. Noclegi w hotelu przy plaży.

Dzień 16. Wylot do Warszawy
Przejazd na lotnisko w Ho Chi Minh. Wylot z przesiadką do Warszawy.

Dzień 17. Warszawa
Przylot do Warszawy (lotnisko Chopina).

Cena zawiera:
- bilety lotnicze
- podatki, opłaty lotniskowe
- koszty transportu wg programu (wynajęte mikrobusy, statki, pociąg)
- wyżywienie - śniadania w hotelach i na statku, 8 pozostałych posiłków
- wstępy do obiektów wg programu
- zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych - hotele odpowiadające polskim 3*, kabina 2-osobowa z klimatyzacją i łazienką podczas rejsu na Halong, wypoczynek - 4*
- ubezpieczenie w zakresie kosztów leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków, bagażu
- koszt wiz i pośrednictwa
- polski pilot na całej trasie

Cena nie zawiera:
- dopłata dewizowa obowiązkowo płatna na miejscu w trakcie trwania imprezy - 450 USD/os (m.in. bilety wstępu, koszty transportu, wiza)
- dodatkowe wyżywienie i napoje do posiłków (w organizacji dodatkowego wyżywienia pomaga pilot) drobne napiwki (np. bagażowi, kierowcy)

Dodatkowe informacje:
- skan paszportu (strona ze zdjęciem) musi być przesłany do biura wraz z podpisaniem umowy
- odpowiednia dokumentacja wizowa sporządzona według wskazówek biura wraz z paszportem musi zostać przekazana do biura najpóźniej 6 tygodni przed wyjazdem
- powyższy program jest programem ramowym, a kolejność zwiedzania może ulec zmianie, jednak wszystkie miejsca i obiekty przewidziane do zwiedzania zostaną zachowane
- liczebność grupy 14 - 26 osób
- wycieczki fakultatywne odbywają się z polskim pilotem przy min. 6 Uczestnikach.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej