• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Zapomniane Plemiona (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chiny

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Zapomniane Plemiona (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
GUANGZHOU - GUILIN - LONGSHEN - SANJIANG - YANGSHUO - WUZHOU - SHENZHEN - HONG KONG

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku. Wylot do Chin.

Dzień 2
Przylot do Hong Kongu. Przejazd do GUANGZHOU znanego także pod nazwą KANTON. Zakwaterowanie w hotelu; zwiedzanie Placu Qingpiug. Resztę dnia pozostawiamy do Państwa dyspozycji. Można go spędzić spacerując po okolicy. Nocleg w hotelu w Guangzhou.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Guangzhou, miasta założonego w 214 r. p.n.e.: Pomnik Sun-YetSan wokół którego rozpościera się znakomity widok na miasto, Świątynia Sześciu Bananowych Drzew, podziwianie miasta z okien autokaru. Po zwiedzaniu przejazd na dworzec kolejowy na nocny pociąg do Guilin.

Dzień 4
Przyjazd do GUILIN. Przejazd do LONGSHEN, wioski położonej na granicy z prowincją Guizhou, słynnej dzięki tradycyjnej architekturze, tarasom ryżowym i kolorowym strojom miejscowej ludności. Po południu spacer po urzekającej okolicy wśród tradycyjnych tarasów ryżowych - słynne Tarasy Smoczego Grzbietu. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu klasy turystycznej i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do SANJIANG, stolicy okręgu Sanjiang Dong. Jest to wioska zamieszkała przez mniejszość narodową DONG. Spacerując po okolicy zobaczymy m.in. słynny Most Wiatru i Deszczu. To wspaniała konstrukcja długości 78 metrów i szerokości 20, zbudowana bez użycia gwoździ. Zakwaterowanie (hotel klasy turystycznej). Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do YANGSHUO. Po drodze kilka przystanków, podczas których będzie okazja podziwiać unikalne widoki, m.in.: Wzgórze Słoń, Rzeka Li. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Możliwość uczestniczenia (za dopłatą) w wycieczce łodzią po Rzece LI. Odwiedzimy także mniejszość narodową Zhuang oraz bazar w Yangshuo. Wieczorem (za dopłatą) kolacja połączona z pokazem łowienia ryb z wykorzystaniem kormoranów. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Dzień wolny lub możliwość (za dopłatą) zorganizowania wycieczki rowerowej po okolicy połączonej z obiadem u rodziny wiejskiej. Po obiedzie trekking na Wzgórze Księżycowe. Wspinaczka do tego niezwykłego miejsca wymaga nieco wysiłku lecz widok ze wzgórza wynagrodzi trud. Po południu powrót do Yangshuo. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Przejazd do WUZHOU. Po drodze możliwość podziwiania tropikalnej okolicy (bambusowy las). Zwiedzanie Wuzhou: Świątynia Smoczej Matki, Lokalny Bazar. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do SHENHZEN. Zakwaterowanie w hotelu. Spacer po okolicy. Możliwość zrobienia zakupów. Shenzen to 10-milionowa metropolia, która słynie głównie z drapaczy chmur i szalonego życia nocnego. Nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Przejazd do Hong Kongu. To niezwykłe miasto, które w całości położone jest na wyspie. Jest to część dawnej brytyjskiej kolonii na którą składały się: wyspa Hong Kong, Koulun, Nowe Terytoria i liczne wysepki. Zwiedzanie HONG KONGU: Wzgórze Victorii, zatoka, Stanley Market, wioska rybacka Abardeen. Przejazd na lotnisko. Wylot do Polski.

Dzień 12
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Dopłaty do wycieczek fakultatywnych: wycieczka łodzią (8. DZIEŃ): ok. 15 EUR/os., kolacja połączona z pokazem łowienia ryb: ok. 12 EUR/os.; wycieczka rowerowa (10. DZIEŃ).
2. Dopłata do kuszetek: ok. 20 EUR/os.
3. Napiwki: ok. 3 EUR/dzień.
4. Bilety wstępu: ok. 50 EUR.
5. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie ze względu na rozkład lotów.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chiny

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej