• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Adriatycka Mozaika (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Adriatycka Mozaika (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Plitwice, wyspa Hvar, Split, Medjugorje, Dubrownik, Trogir, Krka, Zadar, Rovinj, Limski Fiord, Pula, Zagrzeb
Ramowy program wycieczki


Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, postój na posiłek przy granicy austriackiej, dojazd do Wiednia w późnych godzinach wieczornych, krótki spacer po głównych zabytkach miasta, wyjazd w stronę Chorwacji.

Dzień 2
Przyjazd do Chorwacji, wizyta w Plitvickim PN, zwiedzanie wyjątkowego zespołu malowniczych, kaskadowo ułożonych jezior, przejazd na nocleg w okolicach Splitu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Rano przejazd do portu w Splicie (śniadanie w formie suchego prowiantu), rejs na Hvar – najbardziej słoneczną wyspę Chorwacji. Zwiedzimy stolicę wyspy – miasteczko Hvar – m.in. największy rynek w Dalmacji, dawny arsenał weneckich galer wojennych, teatr, twierdzę Spanjol. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Splitu, zwiedzanie starówki miejskiej, m.in. Pałacu Dioklecjana, katedry dalej przejazd do Trogiru, zwiedzanie miasta z urocza starówka i katedrą  św. Laurencjusza, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, przejazd do Dubrownika, miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, zwiedzanie z przewodnikiem: mury miejskie, wieże i forty, Wielka i Mała Fontanna Św. Onufrego, kościoły miejskie, klasztor franciszkanów, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do PN Krka z 7 wodospadami i unikalną rzeźbą skalną – zwiedzanie, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Po śniadaniu dla chętnych możliwość uczestnictwa w wycieczce do Medjugorie lub Fish Piknik (opcje dodatkowo płatne) obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Zadaru krótki spacer po malowniczej starówce z ruinami rzymskiego forum, katedrą św. Anastazji i biznatyńską rotundą św. Donata. Przejazd na Istrię, zakwaterowanie w hotelu lub apartamentach przy hotelowych na Istrii, ew czas wolny - plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9
Po śniadaniu wyjazd do Puli, zwiedzanie m.in. słynny amfiteatr rzymski z I w., spacer po starym mieście. Przejazd do Rovinj –„Małej Wenecji” zwiedzanie zabytków miasta w tym słynnej katedry Św. Eugenii. Przejazd nad tzw. „Limski Fiord”, wżynającą się głęboko w ląd zatokę morską, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do stolicy Chorwacji – Zagrzebia, zwiedzanie: Targ bana Jalcica, katedra Św. Stefana, Dolac – bazarem owocowym i targiem, Kamenita Vrata – pozostałość murów miejskich. Po południu wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 11
Powrót do kraju w godzinach południowych - Katowice ok 14.

Cena zawiera
Zwiedzanie wg programu, transport autokarem lux, zakwaterowanie w hotelach lub apartamentach: 8 noclegów (nad morzem), wyżywienie 2 razy dziennie, ubezpieczenie KL i NW, taksy klimatyczne, opiekę profesjonalnego pilota-przewodnika, podatek VAT.

Cena nie zawiera
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty za przewodników lokalnych, opłaty za prom na Hvar – ok. 75 EUR
napojów do obiadokolacji.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej