• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Barwy Adriatyku (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Barwy Adriatyku (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2
Rano kontynuacja przejazdu do Sarajewa, stolicy Bośni i Hercegowiny. Około południa rozpoczniemy zwiedzanie. Miasto zostało założone w XV wieku przez Turków Osmańskich w pięknej dolinie rzeki Miljacka. W programie: zwiedzanie zabytkowego centrum miasta, gdzie mieszają się wpływy różnych kultur i religii, miedzy innymi meczet Gazi Husrev-beja, bazar - sarajewskie sukiennice, oraz Latinski Most - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda. Nocleg, obiadokolacja w hotelu w Sarajewie.

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd malowniczą doliną rzeki Neretwy do Mostaru. Zwiedzanie zabytkowego centrum miasta: kamienny Stary Most (wpisany na listę UNESCO), meczet Koski Mehmed-Paszy, dom turecki oraz dzielnica Kujundziluk (tradycyjne warsztaty rzemieślnicze, restauracje z lokalną kuchnią, meczety, z których dobiegają głosy muezinów wzywających do modlitwy). Przejazd na nocleg w okolicy Splitu/Trogiru, krótki odpoczynek, kolacja sylwestrowa.

Dzień 4
Po późnym śniadaniu proponujemy wyjazd na wycieczkę do Splitu i Trogiru (na miejscu lokalny przewodnik). W Splicie, największym mieście Dalmacji zwiedzimy Stare Miasto, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu - krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny pałac cesarza Dioklecjana - jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V wiek), ratusz miejski z XV wieku i malowniczy port. W Trogirze, typowym nadmorskim miasteczku pospacerujemy po malowniczej Starówce, gdzie zobaczymy między innymi ratusz z przełomu XIV i XV wieku i katedrę św. Wawrzyńca z XIII wieku. Powrót do hotelu, obiadokolacja i czas wolny.

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Dubrovnika ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej. W programie, między innymi spacer po starym mieście, Mala Braca - klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV wieku, Muzeum Apteki oraz mury miejskie (przewodnik lokalny). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd malowniczą, nadmorską trasą do Szybenika, uroczego miasta wpisanego na listę UNESCO. Szybenik to najmłodsze miasto wybrzeża. W odróżnieniu od innych dalmatyńskich miast, zbudowanych przez Greków, Rzymian lub Bizantyjczyków, został założony w IX w. przez chorwackich królów. Zwiedzanie między innymi niezwykłej katedry św. Jakuba, arcydzieła architektury gotycko-renesansowej, Starówki z licznymi wąskimi kamiennymi uliczkami i malowniczymi schodkami, renesansowego ratusza, klasztoru franciszkanów. Następnie przejazd do Zagrzebia, zwiedzanie starego miasta (Gornji grad i Kapitol), katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny, budynki Parlamentu, kościół św. Marka, wieża Lotrszczak, Brama Kamienna z cudownym obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy.

Dzień 7
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13.00)


Dodatkowe informacje
UWAGA! Ze względu na różną, uzależnioną od terminu wyjazdu lokalizację hoteli, ww. program należy traktować ramowo i może on ulec zmianie, oczywiście z zachowaniem wszystkich pozycji zwiedzania. Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych.

Hotel *** (2 noclegi tranzytowe) w Słowenii. Pokoje 2 os. (z możliwością dostawki) z łazienkami, WC, klimatyzacją, TV i balkonem. W hotelu restauracja i bar. Wyżywienie: śniadanie.

Hotele *** (4 noclegi w Chorwacji)

Położenie: W zależności od terminu hotele położone na Riwierze Kasztelańskiej, Riwierze Makarskiej lub Neum (na terenie Bośni i Hercegowiny). Wszystkie hotele znajdują się nad morzem, w maksymalnej odległości 500 m od morza. Wszystkie posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen.
Pokoje: Wygodnie wyposażone pokoje 2 os. (z możliwością dostawki), wszystkie z łazienkami, TV, klimatyzacją i balkonem.
Wyżywienie: śniadania typu bufet i obiadokolacje (wybór z 2 zestawów lub bufet w zależności od hotelu).
Naszym zdaniem: Świetna lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu.
Kategoria lokalna: ***

Hotele *** (4 noclegi)
Położenie: Hotele wg programu położone w Sarajewie i na Kasztelańskiej Riwierze. Wszystkie posiadają recepcję, bar, restaurację.
Pokoje: Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki, wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Pokoje posiadają telefon i balkon.
Wyżywienie: śniadania typu bufet i obiado-kolacje (wybór z 2 zestawów lub bufet w zależności od hotelu ).
Naszym zdaniem: Świetna lokalizacja hoteli nad morzem (oprócz Sarajewa) daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie moźliwość relaksu po zwiedzaniu.

Cena obejmuje przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje kosztów miejscowych przewodników (w Splicie, Trogirze i Dubrowniku), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, taxy klimatycznej ok. 3-4 E oraz innych wydatków osobistych.

Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie - około 80 EUR.
Kolacja sylwestrowa w restauracji (za dopłatą) obejmuje: zupę, zimne przystawki, danie główne na początku i po północy, deser, pół litra wina na os., lampkę wina musującego o północy. Muzyka na żywo.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej