• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Chorwacja - wycieczka jak marzenie (wycieczka objazdowa)

Hotel Chorwacja - wycieczka jak marzenie (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Chorwacja - wycieczka jak marzenie (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Lublana i jaskinie Szkocjańskie - rejs na wyspy Brjuni i Kornati - malownicza Pula i Rovinj - Zadar i Zagrzeb

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2
We wczesnych godzinach porannych przejazd do urokliwej stolicy Słowenii - Lublany (krótki spacer po mieście). Przejazd do miejscowości Divacza, zwiedzanie Szkocjańskich Jam. Jaskinie charakteryzują się dużą wysokością komór i korytarzy oraz płynącą przez nie dużą podziemną rzeką o nazwie Reka. Wypływa ona spod szczytu góry Snežnik i wpływa do jaskini wąwozem pod wioską Skocjan. Bogactwo form krasowych, przepiękny kanion rzeki Reka w jaskini, sprawiły, że ten wyjątkowy podziemny świat został w 1986 r. wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Puli. Rejs statkiem do Parku Narodowego Brijuni, archipelagu kilkunastu malowniczych wysepek, gdzie niegdyś znajdowała się letnia rezydencja marszałka Tito.
Uwaga! W przypadku złej pogody - zwiedzanie Motovunu na Istrii oraz wioski Livade - znanej z hodowli trufli.
Po powrocie zwiedzanie Puli, między innymi amfiteatru z czasów rzymskich, który jest jedną z najlepiej zachowanych tego typu budowli na świecie. Zobaczymy również antyczny Łuk Triumfalny Sergiusza, świątynie Augusta, Bramę Herkulesa oraz Forum z budynkiem ratusza miejskiego z XIII w. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie malowniczego Rovinja - ulubionego miasta artystów, nazywanego chorwackim Saint Tropez (między innymi katedra św. Eufemii, ratusz, wieża zegarowa). Przejazd do Porecza. Po drodze zobaczymy Limski Kanal, wrzynającą się w ląd długą zatokę, geomorfologiczny fenomen, obecnie miejsce hodowli małż i ostryg. Zwiedzanie Porecza - bazylika św. Eufrazjana, jedna z najpiękniejszych wczesno-bizantyjskich budowli w Europie, wpisana na listę UNESCO, barokowy kościół św. Marii, gotyckie domy przy ulicy Decumanum. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd do Dalmacji Północnej, skąd popłyniemy w niezapomniany rejs statkiem do Parku Narodowego Kornati, archipelagu około 140 wysp i wysepek. Po powrocie zwiedzanie Zadaru, najważniejszego miasta regionu - antyczne Forum, rotunda św. Donata, najcenniejszy sakralny zabytek Zadaru, romańska katedra św. Anastazji, spacer wybrzeżem, którym spacerował miedzy innymi Alfred Hitchcock. Posłuchamy również wyjątkowego dźwięku organów morskich, jednej z największych atrakcji miasta. W przypadku niesprzyjającej pogody zrealizujemy wycieczkę do Sibenika. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Zagrzebia. Zwiedzanie starego miasta (Gornji Grad i Kapitol), katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny, budynki Parlamentu, kościół św. Marka, wieża Lotrszczak, Brama Kamienna z cudownym obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Słowenię, Austrię i Czechy.

Dzień 7
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13.00). (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 2700 km - liczone od granic Polski)

Uwagi!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych.
- Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu!

Zakwaterowanie na objeździe
Hotele**/*** (4 noclegi) w północnej części Chorwacji, większość noclegów w miejscowościach nadmorskich, w maksymalnej odległości 500 m od morza (w niektórych terminach jeden z noclegów będzie po drodze, na terenie Słowenii lub w centralnej części Istrii, wtedy  gwarantujemy basen).
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i WC.
Do dyspozycji gości: we wszystkich hotelach recepcja, bar, restauracja, część z nich posiada basen.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (serwowana do stolika lub bufet w zależności od hotelu).

Naszym zdaniem: Świetna lokalizacja hoteli nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie doskonałe miejsce do relaksu.
Kategoria lokalna: **/***

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (4 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej, ok. 1 EUR/dzień/os oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - 57 EUR, 2 rejsów - około 82 EUR.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej