• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Słońce nad Dalmacją (wycieczka objazdowa)

Hotel Słońce nad Dalmacją (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Słońce nad Dalmacją (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

ZAGRZEB - ZADAR - SZYBENIK - TROGIR - SPLIT - RIWIERA MAKARSKA - DUBROWNIK - WYSPA HVAR - WODOSPADY NA RZECE KRKA

Miasta magicznej Dalmacji, zabytki z Listy UNESCO, fantastyczne widoki na trasie znakomicie zaplanowanej wycieczki bez nocnych przejazdów. Piękne wybrzeże Chorwacji ze słynną Riwierą Makarską, szmaragdowe morze, zawsze pełna słońca wyspa Hvar to pejzaże przyciągające turystów z całego świata. Na trasie przepiękny Dubrownik - "Perła Adriatyku", Split z unikalną starówką, średniowieczny Trogir, klimatyczny Zadar i pełen zabytków Szybenik. Trasa w Chorwacji: ok. 1700 km.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Przejazd na Słowację. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bratysławy. Kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do ZAGRZEBIA, stolicy Chorwacji, miasta o europejskiej architekturze, zupełnie odmiennego od miejscowości na wybrzeżu. Spacer: główny plac z pomnikiem bana Jelačića i fontanną z XVII w., Kaptol - najstarsza część Zagrzebia z katedrą o strzelistych wieżach; Pałac Arcybiskupi; budynek parlamentu; Pałac Bana; kościół św. Marka. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do tętniącego życiem ZADARU. Wizyta w mieście, którego początki sięgają IX w. p.n.e., słynnego również z produkowanego tu likieru Maraschino. Zwiedzanie katedry św. Anastazji, spacer po starówce z rotundą św. Donata i śladami rzymskiego forum. Przejazd do SZYBENIKA. Spacer zabytkową starówką i zwiedzanie m.in. jednej z najpiękniejszych budowli Dalmacji - katedry św. Jakuba. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do TROGIRU - pięknego średniowiecznego miasta otoczonego morzem wśród roślinności śródziemnomorskiej. Spacer wąskimi uliczkami z pięknymi pałacykami do rynku z ratuszem, kościołem św. Jana Chrzciciela i budowaną przez cztery wieki katedrą św. Wawrzyńca. Starówka Trogiru zbudowana na wyspie została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Przejazd do SPLITU, największego miasta Dalmacji, zwiedzanie jednej z najwspanialszych, zachowanych do dziś rzymskich budowli - pałacu Dioklecjana. Przejazd słynną RIWIERĄ MAKARSKĄ z postojami w jej najpiękniejszych miejscach. Jest to ok. 60-kilometrowy odcinek wybrzeża z fantastycznymi plażami w zatoczkach, malowniczymi kurortami, a wszystko to na tle gór Biokovo, które dochodzą do wysokości ponad 1700 m n.p.m. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do DUBROWNIKA - zwiedzanie najpiękniejszego miasta Chorwacji, "Perły Adriatyku" z cudowną kamienną starówką wpisaną na Listę UNESCO, otoczoną najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii Starego Miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do placu Luza z reprezentacyjnymi budowlami: wieżą zegarową, teatrem, pięknym pałacem Sponza i kościołem św. Błażeja, patrona miasta. Zwiedzanie katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przeprawa promem na WYSPĘ HVAR, nazywaną wyspą lawendy. Hvar słynie z pięknego górskiego krajobrazu i szczyci się największą liczbą dni słonecznych w roku. Przejazd do miasta Hvar, głównego portu i najpiękniejszego miasta na wyspie, położonego nad zatoką, ze spektakularną amfiteatralną zabudową i mnóstwem zabytków. Spacer: twierdza Spanjol, centrum miasta - Trg sv. Stjepana. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Parku Narodowego Krka, gdzie podziwiać można wspaniałe WODOSPADY NA RZECE KRKA, płynącej przez głębokie wąwozy krajobrazu krasowego. Przejazd na Słowację. Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bratysławy, kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Polski.


UWAGI
   1. Obowiązkowa taksa klimatyczna (płatna na miejscu): ok. 5 EUR/pobyt/os.
   2. Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 80 EUR.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej