• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Dalmatynska Eskapada dla wygodnych (wycieczka objazdowa)

Hotel Dalmatynska Eskapada dla wygodnych (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Dalmatynska Eskapada dla wygodnych (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki:

Malownicza Słowenia - Split i Dubrovnik - tego nie zapomnisz - Plitvickie Jeziora - 16 jezior, 72 wodospady - Park Narodowy Krka - Kolacje w cenie - Wypoczynek nad morzem - słońce murowane!

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię do Słoweniii, zakwaterowanie, nocleg. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2
Po śniadaniu, we wczesnych godzinach porannych przejazd do Lublany, stolicy Słowenii (krótki spacer po mieście). Dalej pojedziemy do jaskini Postojna - jednej z największych na świecie jaskiń o łącznej długości ponad 27 km. W godzinach popołudniowych przejazd do hotelu w północnej części Chorwacji. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Plitvic i zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Następnie przejazd na wybrzeże i zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Wieczorem obiadokolacja.

Dzień 4
Po śniadaniu proponujemy wyjazd na całodniową wycieczkę do Splitu i Trogiru (na miejscu lokalny przewodnik). W Splicie, największym mieście Dalmacji zwiedzimy stare miasto, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu - krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny pałac cesarza Dioklecjana - jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V w.) i malowniczy port. W Trogirze, typowym nadmorskim miasteczku pospacerujemy po malowniczej starówce, gdzie zobaczymy między innymi ratusz z przełomu XIV i XV w. i katedrę św. Wawrzyńca z XIII w. Powrót do hotelu, obiadokolacja i czas wolny.

Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu przejazd malowniczą, nadmorską trasą do Dubrownika (po drodze fantastyczne widoki na góry i Adriatyk), ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej. W programie, między innymi spacer po starym mieście, Mala Braca - klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV w., Muzeum Apteki oraz mury miejskie. Powrót do hotelu, obiadokolacja i czas wolny.

Dzień 6-8
Czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne i morskie. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (w zależności od usytuowania hotelu Medjugorje i Mostar, piknik rybny - rejs statkiem, Szibenik i Zadar, Korcula. Ceny każdej z wycieczek to ok. 30 - 40 EUR/os.

Dzień 9
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Narodowego Krka, położonego na terenie ukształtowanym przez rzekę o tej samej nazwie. Rzeka Krka, płynąc przez wapienne podłoże wytworzyła nieregularne koryto - najciekawsze miejsce to niemal półkilometrowy odcinek, gdzie rzeka przepływa przez 17 kaskad, szerokich prawie na 100 m, pokonując spadek terenu o wysokości 45 metrów. Późnym popołudniem wyjazd do Polski.

Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13.00).

Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 3600 km (liczone od granic Polski).
Uwaga! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych.

Zakwaterowanie na objeździe
Hotel **/*** (1 nocleg tranzytowy) w Słowenii.
Pokoje: 2- osobowe (z możliwością dostawki) z łazienkami i WC.
Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie: śniadanie.

Hotel**/*** (1 nocleg) w północnej części Chorwacji (okolice Zagrzebia lub Rijeki).
Pokoje: 2- osobowe (z możliwością dostawk) z łazienkami i WC.
Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja i bar.
Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja (najczęściej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu).

Hotele **/ *** (6 noclegów) - w zależności od terminu hotele położone na Riwierze Kasztelańskiej, Riwierze Makarskiej, Płw. Peljesac, na Korculi lub w Neum (na terenie Bośni i Hercegowiny). Wszystkie hotele znajdują się nad morzem, w maksymalnej odległości 500 m od morza.
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone pokoje 2 osobowe (z możliwością dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Większość pokoi posiada balkon.
Do dyspozycji gości: wszystkie posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen.
Wyżywienie: śniadania typu bufet i obiadokolacje (wybór z 2 zestawów lub bufet w zależności od hotelu).

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.

Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników (w Splicie, Trogirze i Dubrowniku), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatyczne ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide) - około 116 EUR.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej