• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Dubrownik i Spółka (wycieczka objazdowa)

Hotel Dubrownik i Spółka (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Dubrownik i Spółka (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

RIWIERA MAKARSKA - SPLIT - TROGIR - JEZIORA PLITWICKIE - ZADAR - PARK NARODOWY KORNATI - WODOSPADY NA RZECE KRKA - MEDUGORJE - MOSTAR - POČITELJ - DUBROWNIK - CAVTAT

Atuty wycieczki:
najpiękniejsze miasta Dalmacji
słynne cuda przyrody: Jeziora Plitwickie i wodospady na rzece Krka
zachwycający Dubrownik i Split

Ciekawy program, świetnie zorganizowana trasa obejmująca zarówno najpiękniejsze miasta Dalmacji ze światowej klasy zabytkami, jak i słynne cuda chorwackiej przyrody: Jeziora Plitwickie i wodospady na rzece Krka. Malownicze wybrzeże Chorwacji ze słynną Riwierą Makarską, gdzie góry dochodzą do szmaragdowego morza; skąpane w słońcu śródziemnomorskie krajobrazy na długo pozostają w pamięci. Na trasie między innymi Perła Adriatyku - przepiękny Dubrownik - i Split z unikalną starówką wkomponowaną w antyczny pałac cesarza Dioklecjana. Warto wybrać się do Bośni i Hercegowiny - w programie dwa interesujące miasta z zabytkami wpisanymi na Listę UNESCO: Mostar, który zachwyca specyficzną architekturą i atmosferą z wpływami arabskimi, oraz Počitelj, miasto na górskim zboczu, gdzie przeważają budynki z czasów panowania tureckiego. Po tak wielu atrakcjach polecamy tygodniowy wypoczynek w wybranym hotelu nad chorwackim Adriatykiem. Łączna trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1400 km.


1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Dubrownika. Transfer do hotelu. W zależności od godziny przylotu: czas wolny, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd słynną RIWIERĄ MAKARSKĄ. Jest to ok. 60-kilometrowy odcinek wybrzeża z fantastycznymi plażami w zatoczkach, malowniczymi kurortami, a wszystko to na tle gór Biokovo, które dochodzą do wysokości ponad 1700 m n.p.m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) rejs po rzece Cetinie. Przejazd do SPLITU, największego miasta Dalmacji. Zwiedzanie jednej z najwspanialszych zachowanych do dziś budowli z czasów imperium rzymskiego - pałacu Dioklecjana, wpisanego na Listę UNESCO. Przejazd do TROGIRU - pięknego średniowiecznego miasta, jednej z pereł dalmatyńskiego wybrzeża, wpisanego na Listę UNESCO. Spacer wąskimi uliczkami starówki do rynku z ratuszem i katedrą. Zwiedzanie katedry św. Wawrzyńca, budowanej przez cztery wieki, najważniejszego zabytku miasta. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego JEZIOR PLITWICKICH, najpiękniejszego i najbardziej znanego chorwackiego parku. Ten cud natury, który słynie z 16 pięknych niedużych jezior powiązanych aż 92 wodospadami, został objęty patronatem UNESCO. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do tętniącego życiem ZADARU. Wizyta w mieście, którego początki sięgają IX w. p.n.e., słynnego również z Maraschino - likieru z miejscowego gatunku wiśni maraska. Spacer po starówce: rotunda św. Donata - symbol miasta, pozostałości rzymskiego forum. Zwiedzanie katedry św. Anastazji. Na zakończenie zwiedzania niecodzienny koncert - wielką atrakcją Zadaru są jedyne na świecie organy morskie, na których grywają wiatr i morze. Rejs statkiem do PARKU NARODOWEGO KORNATI. Kornati to najliczniejszy pod względem wysp archipelag w basenie Morza Śródziemnego. Niezapomniane wrażenia oraz możliwość podziwiania piękna natury. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do Parku Narodowego Krka, uznanego za fenomen przyrodniczy, gdzie można podziwiać WODOSPADY NA RZECE KRKA, płynące przez głębokie wąwozy krajobrazu krasowego. Czas wolny, kąpiel pod wodospadem. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do MEDUGORJE, miasteczka słynącego z objawień Matki Boskiej, do którego każdego roku przybywają tysiące pielgrzymów z całego świata. Zwiedzanie sanktuarium. Przejazd do MOSTARU, miasta położonego malowniczo na brzegach rzeki Neretwy, którego symbolem jest słynny Stary Most, odbudowany w 2004 r. Spacer po Kujundžiluku - starej orientalnej ulicy z domami, meczetami i pracowniami z czasów osmańskich. Przejazd od POČITELJ, oryginalnego miasteczka położonego tarasowo nad Neretwą, z dobrze zachowanymi budowlami z czasów osmańskich i pozostałościami twierdzy króla Macieja Korwina. Spacer po starówce. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do DUBROWNIKA - miasta o wyjątkowej historii, nazywanego Perłą Adriatyku. Zwiedzanie pięknej kamiennej starówki, wpisanej na Listę UNESCO, otoczonej najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii Starego Miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do placu Luža z reprezentacyjnymi budowlami: wieżą zegarową, pięknym pałacem Sponza i kościołem św. Błażeja, patrona miasta. Zwiedzanie katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Przejazd do CAVTATU, uroczego miasteczka położonego na kilku półwyspach. Spacer po centrum. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
W zależności od godziny wylotu: śniadanie, czas wolny, transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek w hotelu: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

WYDARZENIA:
lipiec - konkurs skoków ze Starego Mostu (Mostar) lipiec - Festiwal Muzyczny (Zadar) koniec lipca - World Music Festival (Mostar) przełom lipca i sierpnia - Lato Kulturalne w Splicie przełom lipca i sierpnia - Letni Festiwal w Dubrowniku

Świadczenia:
7 noclegów na trasie wycieczki w hotelach klasy turystycznej**/***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: śniadania i kolacje zgodnie z programem • przelot • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW.

DODATKOWE INFORMACJE:
- Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy i rejs do P. N. Kornati: ok. 120 EUR, taksa klimatyczna: ok. 7 EUR/pobyt/os.
- Opłaty fakultatywne: wodospady Krka: ok. 21 EUR (wymagane min. 20 osób, cena nie zawiera biletów wstępu i lokalnych przewodników: ok. 14 EUR), rejs po Cetinie: ok. 35 EUR; wymagane min. 20 osób.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej