• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Gościnna Chorwacja 9 dni (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Gościnna Chorwacja 9 dni (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Trakośćan - Zagrzeb - Wyb. Adriatyckie - Krka - Sibenik - Split - okolice Dubrovnika - Dubrovnik - Makarska - Wyb. Adriatyckie - Plitvice

Dzień 1
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd non-stop przez Czechy, Austrię, Słowenię do Chorwacji na późny nocleg do hotelu w chorwackiej miejscowości przygranicznej.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd do Zagrzebia, zwiedzanie starówki, katedry św. Stefana, Muzeum Mimary. Przejazd do hotelu na Wyb. Adriatyckim. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu wycieczka do Parku Narodowego Krka słynnego z przepięknych wodospadów (dojazd autokarem do miejscowości Skradin, a następnie 20-min. rejs statkiem do największego wodospadu Skradinski Buk). Przejazd do Sibenika, zwiedzanie twierdzy św. Anny oraz katedry św. Jakuba. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wyjazd do Dubrownika. Po drodze zwiedzanie Trogiru, starego miasta z wenecką Katedrą św. Lawro. Przejazd do Splitu, zwiedzanie pałacu Dioklecjana, katedry św. Duje i skarbca. Przejazd na kolację i nocleg do hotelu na Wyb. Adriatyckim w okolicy Dubrovnika.

Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie Dubrovnika, klasztoru Franciszkanów, kościoła św. Błażeja, klasztoru Dominikanów. Spacer murami miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Wolny dzień, wypoczynek, w okolicy Dubrownika, obiadokolacja, nocleg. Możliwość skorzystania fakultatywnie z wycieczki do Medjugorie na terenie Bośni i Hercegowiny za opłatą ok. 55 Euro proponowanej przez lokalne biura chorwackie.

Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Sibenika, po drodze spacer po Makarskiej Rivierze, przyjazd do hotelu na Wyb. Adriatyckim, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8
Po śniadaniu wyjazd do Plitvickich Jezior, zwiedzanie Parku Narodowego z 16 jeziorkami połączonymi wodospadami i kaskadami. Następnie wyjazd do kraju, przejazd non-stop.

Dzień 9
Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej