• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Ljepa Nasza Hrvatska Cała! (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Ljepa Nasza Hrvatska Cała! (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
VARAŽDIN - ZAGRZEB - KRK - PULA - ROVINJ - PARK NARODOWY WYSP BRIOŃSKICH - POREČ - MOTOVUN

Ponad 1000 wysp, błękitny Adriatyk, skąpane w słońcu plaże, zabytki z czasów starożytnych, pełne gwaru kawiarnie i winiarnie składają się na niepowtarzalny urok Chorwacji, małego kraju na wielkie wakacje. W bogatym i bardzo urozmaiconym programie zaplanowano zarówno zwiedzanie imponujących zabytków z czasów rzymskich, jak i wizytę w Zagrzebiu, stolicy o europejskiej architekturze, zupełnie odmiennej od miejscowości na wybrzeżu. Na trasie największa wyspa Chorwacji - Krk, malowniczy archipelag Brioni z parkiem narodowym, barokowy Varaždin - najlepiej zachowane zabytkowe miasto w Chorwacji lądowej. Na Istrii, półwyspie w kształcie serca warto zwiedzić starożytną Pulę, zwaną istryjskim Rzymem, piękny Poreć o bogatej historii i artystyczny Motovun. Serdecznie zapraszamy! Trasa w Chorwacji: ok. 1200 km.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Chorwacji.

2. DZIEŃ
Przyjazd do VARAŽDINA, miasta "dzwonnic i aniołów", perły architektury barokowej. Spacer po Starym Mieście m in.: kościół św. Jana Chrzciciela, katedra Wniebowzięcia Matki Boskiej, oryginalne kupieckie domy, zamek mieszczący obecnie Muzeum Miejskie. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do ZAGRZEBIA, stolicy Chorwacji, centrum życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego kraju. Spacer po zabytkowym centrum z charakterystyczną architekturą z czasów austrowęgierskich. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Spacer przez dzielnice starego Zagrzebia: Kaptol i Gradec z kościołem św. Marka i siedzibą władz państwowych, plac bana Jelačića. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd na wyspę Krk, słynną z pięknych krajobrazów, połączoną ze stałym lądem mostem o długości ok. 1400 m. Możliwość podziwiania wspaniałych krajobrazów, z których słynie wyspa. Przejazd do miasta KRK, popularnej miejscowości wypoczynkowej i spacer po starówce: mury obronne, wieża strażnicza - symbol miasta, kościół św. Kwiryna, katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, zamek Frankopanów z XV w. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do PULI, najważniejszego miasta Istrii z wieloma zabytkami z czasów antycznych. Zwiedzanie: forum - główny plac, gdzie obecnie skupia się życie towarzyskie miasta; arena - rzymski amfiteatr, jedna z najbardziej znanych budowli Istrii i jeden z trzech najlepiej zachowanych amfiteatrów starożytnego Rzymu. Przejazd do ROVINJA, pięknie położonego na niewielkim półwyspie. Spacer po Starym Mieście. Zwiedzanie katedry św. Eufemii, gdzie spoczywają relikwie świętej. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do PARKU NARODOWEGO WYSP BRIOŃSKICH, położonego na archipelagu 14 wysp oddzielonych od półwyspu Istria wąską cieśniną. Park jest jedną z największych przyrodniczych atrakcji północnej Chorwacji. Wyspy są znane z bujnej roślinności, są tu także bizantyjskie i rzymskie zabytki, willa, która była letnią rezydencją Tity i park safari. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do POREČA, jednego z najstarszych miast Istrii. Zwiedzanie bazyliki Eufrazjusza wpisanej na Listę UNESCO. Spacer po historycznym centrum. Przejazd do MOTOVUNU - "chorwackiego Kazimierza Dolnego", miasta malowniczo położonego na szczycie niewielkiego wzgórza. To znane w Chorwacji miasto artystów, trufli i międzynarodowego festiwalu filmowego. Spacer po starym mieście: XIII-wieczne mury obronne, rynek, kościół farny św. Stefana. Wyjazd do Polski.

8. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

WYDARZENIA:
lipiec - Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Motovun. przełom lipca i sierpnia - Letni Festiwal na wyspie Krk.

ŚWIADCZENIA:
5 noclegów w hotelach klasy turystycznej na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (bufet lub serwowane): 5 śniadań, 5 obiadokolacji; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NWBilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 90 EUR.

UWAGI:
    Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 5 EUR/pobyt/os.
    Opłaty fakultatywne: wycieczka do Parku Narodowego Wysp Briońskich: ok. 15 EUR (cena nie zawiera biletów wstępu i lokalnego przewodnika: ok. 25 EUR); wymagane min. 35 osób.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej