• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Tam Gdzie Dojrzewa Śliwowica (wycieczka objazdowa)

Hotel Tam Gdzie Dojrzewa Śliwowica (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Chorwacja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Tam Gdzie Dojrzewa Śliwowica (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
LUBLANA - JASKINIA POSTOJNA - ROVINJ - PULA - ZADAR - SZYBENIK - WODOSPADY NA RZECE KRKA - TROGIR - SPLIT - RIWIERA MAKARSKA - DUBROWNIK - MEDUGORJE - MOSTAR - JEZIORA PLITWICKIE - ZAGRZEB

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Chorwacji.

Dzień 2
Przyjazd do LUBLANY, stolicy Słowenii w godzinach przedpołudniowych. Spacer po historycznym centrum. Przejazd do POSTOJNEJ - zwiedzanie słynnej jaskini, zaliczanej do najpiękniejszych na świecie. Stalagmity i stalaktyty o różnych formach tworzą tu bajkowy świat. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd do ROVINJA, malowniczego miasteczka na zachodnim brzegu półwyspu Istria. Spacer po Starym Mieście, nad którym dominuje 50-metrowej wysokości wieża barokowej katedry św. Eufemii. Przejazd do PULI, zwiedzanie: monumentalny amfiteatr z czasów rzymskich, Forum - główny plac z ratuszem. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do ZADARU. Wizyta w mieście, którego początki sięgają IX w p.n.e., słynnego również z produkowanego tu likieru "Maraschino". Zwiedzanie katedry św. Anastazji, spacer po starówce z rotundą św. Donata i śladami rzymskiego forum. Przejazd do SZYBENIKA. Zwiedzanie m.in. jednej z najpiękniejszych budowli Dalmacji, którą jest katedra św. Jakuba. Przejazd do hotelu w okolicy Splitu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do Parku Narodowego Krka, gdzie podziwiać można wspaniałe WODOSPADY NA RZECE KRKA, płynącej przez głębokie wąwozy krajobrazu krasowego. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do TROGIRU - pięknego średniowiecznego miasta, otoczonego morzem, wśród roślinności śródziemnomorskiej. Spacer wąskimi uliczkami z pięknymi pałacykami do rynku z ratuszem i katedrą św.Wawrzyńca, budowaną przez cztery wieki. Przejazd do SPLITU, największego miasta Dalmacji, zwiedzanie jednej z najwspanialszych, zachowanych do dziś rzymskich budowli - Pałacu Dioklecjana. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd słynną RIWIERĄ MAKARSKĄ z postojami w jej najpiękniejszych miejscach. Jest to około 60-kilometrowy odcinek wybrzeża z fantastycznymi plażami w zatoczkach, malowniczymi kurortami, a wszystko to na tle gór Biokovo, które dochodzą do wysokości ponad 1700 m n.p.m. Dłuższy postój w MAKARSKIEJ - głównym ośrodku Riwiery. Przejazd do hotelu na Riwierze Dalmatyńskiej w okolicy Neum. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do DUBROWNIKA - zwiedzanie najpiękniejszego miasta Chorwacji "Perły Adriatyku" z cudowną kamienną starówką, otoczoną najdłuższym systemem fortyfikacyjnym w Europie. Spacer po Placa, tętniącej życiem arterii Starego Miasta, od Wielkiej Fontanny Onufrego do Placu Luza z reprezentacyjnymi budowlami. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do
MEDUGORJE i MOSTARU w republice Bośni i Hercegowiny. Medugorje to słynne miejsce kultu maryjnego, Mostar zainteresuje turystów specyficzną architekturą i atmosferą z wpływami arabskimi. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 10
Śniadanie. Wyjazd do Parku Narodowego JEZIORA PLITWICKIE, słynącego z szesnastu pięknych, niedużych jezior powiązanych aż 92 wodospadami. Park figuruje na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Zwiedzanie ZAGRZEBIA, stolicy Chorwacji, miasta o europejskiej architekturze, zupełnie odmiennym od miejscowości na wybrzeżu: główny plac z pomnikiem Bana Jelacica i fontanną z XVII w., Kaptol - najstarsza część Zagrzebia z katedrą o strzelistych wieżach. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Dzień 12
Przyjazd do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 75 EUR.
2. Na miejscu, przy zakwaterowaniu w każdym hotelu, należy uiścić obowiązkową opłatę klimatyczną: w okresie 01.07-31.08 – 1 EUR/dzień/os., w pozostałych terminach: 0,8 EUR/dzień/os.
3. Cena wycieczki nie obejmuje wycieczek fakultatywnych: Wodospady Krka – 16 EUR/os. (bilet wstępu i lokalny przewodnik: ok. 9 EUR/os.); Medugorje-Mostar – 17 EUR/os. Wymagane min. 35 osób chętnych.
4. Dopłata do pokoju 1-os.: 650 PLN.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Chorwacja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej