• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Czechy - Niemcy - Praga i Drezno - czesko - saksońska Szwajcaria (wycieczka objazdowa)

Hotel Czechy - Niemcy - Praga i Drezno - czesko - saksońska Szwajcaria (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Czechy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Czechy - Niemcy - Praga i Drezno - czesko - saksońska Szwajcaria (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Praska starówka i kamienny, średniowieczny most Karola - Wełtawa - rejs statkiem z obiadokolacją - Praga - wieczór z „teatrem” - Zamek Melnik i „czeskie wino” - Drezno czyli „Florencja nad Łabą” - Galeria Zwinger w Dreźnie i najcenniejsza kolekcja malarstwa na świecie - Czeska i Saksońska Szwajcaria - kraina wzgórz, lasów, skalnych „cudów” - potężna twierdza Konigstein

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu ok. 23.00.
Katowice - Praga ok. 480 km.

Dzień 2
Zwiedzanie stolicy Czeskiej Republiki rozpoczniemy od Vaclawskie Namesti - alei z ciekawą zabudową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: przepiękne kamienice, Ratusz, kościół Marii Panny przed Tynem, pomnik Jana Husa oraz kościół Św. Mikołaja. Następnie przejście przez dzielnicę Żydowską Josefov: Staro-Nowa Synagoga, zbudowana w XIII wieku, Synagoga Wysoka, cmentarz to ślady dawnego getta żydowskiego. Czas wolny na Rynku staromiejskim. Następnie przejazd do położonego niedaleko Pragi Zamku Melnik, gdzie zwiedzimy wnętrza pałacowe, a w piwnicach zamkowych skosztujemy „czeskiego wina”. Powrót do Pragi, rejs statkiem z obiadokolacją wzdłuż Wełtawy. Na zakończenie dnia słynny średniowieczny most Karola, skąd roztacza się niezapomniana panorama na Zamek Praski oraz wyspa Kampa. Powrót do hotelu ok. 22..00. Nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu całodzienna wycieczka do Drezna, nazywanego „Florencją nad Łabą” ( ok.140 km od Pragi). W programie zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym: Barokowy Pałac Zwinger i Galeria Malarstwa- jedna z najcenniejszych na świecie, spacer przez zabytkowe centrum Drezna, gdzie na uwagę zasługuje Katedra, w której pochowano członków Rodu Wettynów, Residenzschloss - dawna siedziba Rodu Wettynów, plac Teatralny i przepiękny budynek Opery Drezdeńskiej. Czas wolny na kawę, zakup pamiątek.
Późnym popołudniem powrót do Pragi. Obiadokolacja dla chętnych w restauracji w centrum. Wieczorem proponujemy Państwu wizytę w teatrze - spektakl barokowy lub słynny „Black Theatre” ( w zależności od terminu). Powrót do hotelu. Nocleg.
Średni dzienny przejazd - ok. 300 km.

Dzień 4
Całodzienna wycieczka przyrodnicza w region pogranicza Czech i Niemiec. Czeska i Saksońska Szwajcaria to kraina wzgórz, lasów położona nad Łabą słynąca z fantastycznie ukształtowanych „skalnych miast”. Proponujemy malowniczą, pieszą wycieczkę do form skalnych Parku Narodowego Czeska Szwajcaria, gdzie zobaczymy największą naturalną w Europie bramę skalną. W regionie Szwajcaria Saksońska zwiedzimy starą nigdy nie zdobytą, „zawieszoną” na skałach twierdzę Konigstein.
Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. ( Ok. 19.30.)
Praga - realizacja programu - Katowice ok. 640 km.

Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Przesiadki Pszczyna/Katowice ok.1.00-2.00)

Uwaga! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Prosimy o zabranie wygodnego, sportowego obuwia.

Cena obejmuje transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar i video), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania, ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota.

Cena nie obejmuje:
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usługa lokalnych przewodników, program teatralny w Pradze, Tour Guide system - ok. 1350 KC i 35 Euro. Rejs statkiem z obiadokolacją po Wełtawie - 750 KC, obiadokolacje - ok. 800 KC. Innych wydatków osobistych.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Czechy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej