• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Stolice C.K. (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Czechy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Stolice C.K. (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
PRAGA - BRNO - WIEDEŃ - BUDAPESZT - BRATYSŁAWA

Dzień 1
Zbiórka uczestników. Przejazd do PRAGI. Spacer po pl. Wacława. Koncert z cyklu światło i dźwięk przy fontannie Kriżika. Przyjazd do hotelu w okolicy Pragi, kolacja, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Zwiedzanie: Hradczany, dziedzińce zamku królewskiego, katedra św. Wita, Złota Uliczka, most Karola, rynek staromiejski z ratuszem „Orloj”. W godzinach popołudniowych wyjazd w kierunku BRNA. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Brna, kolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd do WIEDNIA. Przejazd ringiem. Zwiedzanie: dziedzińce rezydencji cesarskiej Hofburg, katedra św. Szczepana, Opera. Przejazd na GRINZING - dawna wieś winiarzy, gdzie w malowniczych ogródkach i winiarniach można napić się dobrego, młodego wina Heuriger. Przejazd do hotelu w okolicy Wiednia, kolacja, nocleg.

Dzień 4
śniadanie. Przejazd do BUDAPESZTU. Zwiedzanie: plac Millenium, zamek Vajdahunyad w lasku miejskim, katedra św. Stefana. Czas wolny na Vaci utca- malowniczej uliczce, gdzie można odkryć urodę starodawnego śródmieścia. Przejazd na wzgórze zamkowe. Zwiedzanie dziedzińców zamkowych, baszt rybackich, kościoła Macieja. Przejazd na wzgórze Gellerta - ulubione miejsce turystów - stąd rozpościera się fantastyczna panorama miasta. Przejazd do hotelu w okolicy Budapesztu, kolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Wyjazd do BRATYSŁAWY. Zwiedzanie miasta: wzgórze zamkowe, katedra św. Marcina, Stare Miasto, Pałac Prymasowski. W godzinach popołudniowych wyjazd do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Dopłata do pokoju 1-os.: 390 PLN.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Czechy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej