• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Bali na jawie (wycieczka objazdowa)

Hotel Bali na jawie (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Indonezja

Atuty oferty: dwie wyspy: Jawa i Bali; czas wolny na plażowanie; zachwycające krajobrazy dżungli, wulkany i pola ryżowe.
Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Bali na jawie (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Borobudur • Yogyakarta • Prambanan • Park Narodowy Bromo-Tengger-Semeru • Malang • Kalibaru • Klungkung • Kuta • Bukit Jambul • Pura Besakih

Tanah Air Kita, czyli nasza ziemia i nasza woda to określenie Indonezji, używane przez mieszkańców tego wyspiarskiego kraju. Trasa pełna przygód prowadzi przez Jawę, serce Indonezji, która oszałamia kontrastami oraz uwodzicielską i magiczną Bali kuszącą wspaniałymi krajobrazami i plażami. Obie wyspy fascynują kulturą i tradycyjnymi obrzędami. Ludzie, pejzaże, potrawy – wszystko jest tu barwne i egzotyczne. W znakomicie zaplanowanym programie jest czas na wszystko: wizyty w starożytnych świątyniach, podziwianie nieziemskich krajobrazów dżungli i wulkanów, wizyta na plantacji wanilii i cynamonu oraz zabytki z listy UNESCO. Przewidziano nawet krótki wypoczynek na rajskich plażach Bali.

1. DZIEŃ.
Zbiórka na lotnisku. Wylot na Bali.

2. DZIEŃ.
Przylot na Bali. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Przelot do Yogyakarta na indonezyjskiej wyspie Jawa. Przejazd do BOROBUDUR, świątyni, którą śmiało można określić klejnotem sztuki i architektury buddyjskiej. Cały kompleks wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Świątynia zaprojektowana jako mandala jest swoistym labiryntem. Trasa przejścia przez świątynię zaprojektowana jest zgodnie z filozofią buddyzmu i ma symbolicznie zaprowadzić odwiedzającego do mądrości, czyli zrozumienia, które jest jednym z podstawowych pojęć buddyzmu. Obiad. Zwiedzanie YOGYAKARTY: Otoczone wysokimi murami stare miasto odkrywa swoje niezwykłe piękno dopiero po przekroczeniu pierwszego pierścienia murów, wewnątrz których ukryte są liczne warsztaty batiku, zakłady rzemieślnicze, niewielkie targowiska, meczety. Czas wolny. Zwiedzanie Kraton, czyli pałacu sułtana. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie wpisanej na listę UNESCO świątyni PRAMBANAN. Pochodzący z IX wieku kompleks świątyń jest jednym z najpiękniejszych i największych zespołów świątynnych w Indonezji. Na szczególną uwagę zasługują posągi poświęcone bogom Wisznu, Siwa i Brahma oraz dekoracje zewnętrzne. Obiad. Przejazd niezwykle malowniczą trasą widokową do Malang. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Malang, nocleg.

5. DZIEŃ.
Wcześnie rano przejazd minibusami do PARKU NARODOWEGO BROMO-TENGGER-SEMERU. Obserwacja wschodu słońca z kaldery to zapierający dech spektakl budzącego się do życia niezwykłego świata. Wschodzące słońce powoli oświetla całą kalderę ukazując poszczególne stożki wulkanów położone pośród niemal pustynnego krajobrazu. Śniadanie w jednej z wiosek ludu Tengger, który żyje na zboczach wulkanów. Powrót do hotelu. Czas wolny. Obiad. Zwiedzanie MALANG: ratusz miejski, chińska świątynia Eng Eng Kiong, czas wolny na lokalnym rynku kwiatów i ptaków. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd wśród pięknych krajobrazów dżungli i gór do Probolinggo. Obiad. Dalsza droga prowadzi wzdłuż spektakularnych widoków linii brzegowej, aby znów zanurzyć się wśród zieleni i gór. Popołudniu przyjazd do Kalibaru. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wizyta na plantacji w okolicy KALIBARU, gdzie uprawia się cynamon, wanilię, pieprz, kawowiec oraz kakao. Obiad. Przejazd do portu w Ketapang, przeprawa promowa na Bali. Przejazd do Kuty. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Przejazd do świątyni Taman Ayun, gdzie czczone są liczne bóstwa gór. Przejazd do punktu widokowego, skąd roztacza się piękny widok na tarasy ryżowe. Zwiedzanie świątyni Goa Lawah Bat, położonej przy jaskini, która według legend zamieszkana była przez smoka Basuki. Dalej droga wiedzie do KLUNGKUNG – dawnej siedziby jednego z najważniejszych królów Bali: Dewy Agunga. Zwiedzanie ruin pałacu. Obiad. Przejazd do najważniejszej świątyni na wyspie Tanah Lot, co oznacza ziemia w morzu. Świątynia leży na skale obmywanej przez wody oceanu, wejście na jej teren dostępne jest jedynie dla wiernych. Powrót do hotelu. Nocleg.

9. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie w KUTA lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu). Przejazd do niewielkiej wioski Tenganen, znanej z tradycyjnych warsztatów tkackich i charakterystycznej architektury domów. Następnie w programie punkt widokowy BUKIT JAMBUL, skąd można podziwiać fantastyczny krajobraz. Obiad. Przejazd do „matki świątyń” Bali – PURA BESAKIH. Jest to kompleks 24 świątyń wszystkich wyznań Bali i najważniejszy kompleks świątynny wyspy. Powrót do hotelu. Nocleg. 10.-

11. DZIEŃ.
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

12. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach***; 2-os pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań, 6 obiadów • przelot • przejazd komfortowym autokarem lub minibusem (w zależności od liczby osób) • opieka pilota, ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
    Wizy: wiza wydawana jest na lotnisku na Bali. Do wyrobienia potrzebne są 2 zdjęcia formatu paszportowego. Koszt uzyskania wizy: ok. 25 USD; obowiązkowa opłata wylotowa z Bali: ok. 150 000 rupii (równowartość ok. 15 USD). Podatek wylotowy płatny jedynie w rupiach.
    Obowiązkowa opłata za przeloty wewnętrzne: 690 PLN.
    Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i przewodnicy lokalni: ok. 150 USD.
    Opłaty fakultatywne: wycieczka w 9. dniu: ok. 60 USD.
    W zależności od rozkładu lotów przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Indonezja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej