• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Trzy Oblicza Indonezji (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Indonezja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Trzy Oblicza Indonezji (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
KUTA - JAWA: YOGYAKARTA - LOMBOK: SENARU - WIOSKA SASAK - BANYUMULEK - SUKARARA - BALI: CANDI DASA - LOVINA - KUTA

Dzień 1
Wylot z Warszawy do Indonezji.

Dzień 2
Przylot na BALI.Transfer do KUTY do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd na lotnisko, przelot na Jawę do YOGYAKARTY. Po wylądowaniu przejazd i zwiedzanie świątyni Borobudur - buddyjska świątynia wybudowana w VIII w. przez dynastię Syailendra. Przejazd do Pałacu Sułtana Kraton, zwiedzanie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do świątyni Prambanan - hinduska świątynia była niegdyś centrum religijnym Jawy. Transfer na lotnisko, przelot na wyspę LOMBOK. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Po drodze do SENARU przystanek na wzgórzu Malimbu, skąd rozpościera się widok na wyspę Gili i górę Agung (3.142 m n.p.m) na Bali. W SENARU spacer do wodospadu Sendang Gile oraz wizyta w WIOSCE SASAK - oryginalna, tradycyjna wioska mieszkańców wyspy Lombok. W drodze powrotnej do hotelu przystanek w Pusuk - miejscu, gdzie zobaczymy małpy w ich naturalnym środowisku. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub możliwość uczestniczenia w wycieczce (za dopłatą) na wyspę Gili - wyspa z pięknymi plażami z białym piaskiem. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd do wiosek słynących z rękodzieła: BANYUMULEK i SUKARARA. Przepłynięcie promem (4,5 godz.) na BALI. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do Goa Lawah - świątynia zbudowana przed jaskinią pełną nietoperzy. Zwiedzanie Pałacu Sprawiedliwości w Klungkung. Miejsce to słynie z przepięknych fresków. Przejazd do Kintimani, miejscowości znanej z przepięknego widoku na wulkan i jezioro Batur. Przejazd do hotelu w miejscowości LOVINA.

Dzień 9
Wczesne śniadanie. Możliwość uczesticzenia w wycieczce łodzią (za dopłatą) i podziwiania delfinów w ich naturalnym środowisku. Czas wolny na odpoczynek na plaży. Nocleg w hotelu.

Dzień 10
Śniadanie. Przejazd do miasta KUTA. Po drodze wizyta w świątyni Ulun Danu i Bedugul Beratan. Przejazd do świątyni Tanah Lot - świątynia zbudowana na skalnej wyspie kilkadziesiąt metrów od brzegu, jedno z najważniejszych religijnych miejsc na Bali. Przejazd do hotelu w KUCIE. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 11
Śniadanie. Przejazd na lotnisko. Przelot do Warszawy.

Dodatkowe informacje
1. Cena nie obejmuje: lokalnych opłat lotniskowych; opłaty wizowej w Indonezji: 30 USD; napiwków: ok. 3 EUR/dzień; biletów wstępu: ok. 50 EUR; wycieczek fakultatywnych wyszczególnionych w programie: Delfiny - ok. 5 EUR, Wyspa Gili - ok. 10 EUR.
2. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie ze względu na rozkład lotów.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Indonezja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej