• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Trzy wyspy - trzy światy (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Indonezja

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Trzy wyspy - trzy światy (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
PACUNG • TANAH LOT • BEDUGUL • ULUN DANU • LOVINA • KINTAMANI • PURA TIRTA EMPUL • UBUD • KLUNGKUNG
• CANDIDASA • LOMBOK • PURA NARMADA • PURA SURANADI • SENGGIGI • GILI TRAWANGAN • KUTA

Magiczna podróż po egzotycznym archipelagu Wysp Sundajskich. W programie trzy wyspy: Bali, Lombok i Gili Trawangan, ich najważniejsze zabytki i ciekawe miejsca, odkrywanie podobieństw i różnic. Bali to wyspa oszałamiająca kolorami: barwne targi z tropikalnymi owocami, kolorowe obrzędy i rytuały, soczyście zielone pola ryżowe sięgające aż do błękitnego nieba. Górzysta wyspa Lombok uwodzi krajobrazami. Trasa wycieczki wiedzie także na maleńką wysepkę Gili Trawangan, raju dla miłośników pięknych plaż, gdzie zaplanowano krótki wypoczynek. Trasa w Indonezji: ok. 600 km.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Bali.

2. DZIEŃ
Przylot na Bali. Powitanie przez lokalnego przewodnika na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Całodzienna wyprawa po fascynującej wyspie Bali. Wspaniałe krajobrazy dżungli, majestatycznie wznoszący się wierzchołek wulkanu Kintamani oraz wioski, przy których można podziwiać imponujące tarasowe uprawy ryżu. Postój w jednej z wiosek, gdzie będzie można poznać codzienne życie mieszkańców tej egzotycznej wyspy i spróbować lokalnych wyrobów: wina Arak, kokosu zerwanego wprost z palmy i egzotycznych owoców. Przejazd do jednego z napiękniejszych punktów widokowych wyspy – PACUNG, skąd roztacza się wspaniały widok na tarasy ryżowe. Wizyta przy jednej z najbardziej romantycznych świątyń balijskich – TANAH LOT, co oznacza Ziemia w morzu. Świątynia położona jest na skale omywanej przez wody oceanu (wejście na teren świątyni jedynie dla wiernych). Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do położonej na wygasłym wulkanie miejscowości BEDUGUL – popularnego wśród balijczyków ośrodka wypoczynkowego położonego malowniczo nad jeziorem. Czas wolny – zakupy na miejscowym rynku Candi Kuning. Przejazd do świątyni ULUN DANU, gdzie czczone jest lokalne bóstwo Dewi Danau. Przejazd przez malownicze tereny wokół jezior Buyan i Tamblingan. Krótki postój przy wodospadzie Gitgit. Dalej droga wiedzie do LOVINA – niewielkiej nadmorskiej miejscowości.Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Przed wschodem słońca fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) wyprawa łodzią w morze, aby podziwiać delfiny żyjące na wolności. Zwieńczeniem wyprawy jest widok wschodu słońca nad wyspą. Powrót do hotelu na śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do światyni Pura Ulun Danau Batur położonej u stóp wulkanu KINTAMANI i okolicy jeziora Batur. Przejazd do PURA TIRTA EMPUL (Świątynia Bulgoczącej Wody) pochodzącej z X w. Wierzy się, że woda wypływająca ze świątyni do jeziora ma uzdrawiającą moc nadaną przez Indrę. Przejazd do UBUD z krótkim postojem w punkcie widokowym Tegalalang, skąd roztacza się wspaniały widok na tarasy ryżowe. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do KLUNGKUNG – dawnej siedziby jednego z najważniejszych królów Bali Dewy Agunga. Zwiedzanie ruin pałacu, w tym interesującego pawilonu Kerta Gosa, gdzie zachowały się charakterystyczne dla Bali malowidła ścienne. Następnie zwiedzanie świętej jaskini Goa Lavah Bat. Przejazd do hotelu w CANDIDASA. Zakwaterowanie, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do przystani promowej i przeprawa na LOMBOK (około 2,5 godz.). Mimo, że krańce wyspy dzieli niewielka odległość, zdają się one być zupełnie innymi światami. Wyspa zdominowana jest przez góry. Na zachodzie pięknie zielona, na wschodzie jest bardziej surowa. Odmienny jest również klimat, a także fauna i flora. Krótki postój przy PUSUK, gdzie wśród zapierających dech w piersiach widoków można podziwiać żyjące na wolności małpy. Zwiedzanie kompleksu świątynnego PURA NARMADA i położonego kilka kilometrów dalej PURA SURANADI. Jest to najważniejsza świątynia na Lombok. Przejazd do SENGGIGI. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do punktu widokowego Malimbu skąd roztacza się wspaniały widok na wyspy Gili i Bali. Dalej droga wiedzie wśród malowniczych krajobrazów do wioski Senaru położonej na zboczu góry Rinjani. Rozciagają się tu tarasy ryżowe wspinające się na sam szczyt góry na wysokość ponad 3000 m n.p.m. Spacer do wodospadu Sindang Gila. Przejazd do portu i krótki rejs promem na GILI TRAWANGAN. Jest to mała wysepka z pięknymi, dzikimi plażami i kilkoma hotelami. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

9. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek na plaży. Nocleg.

10. DZIEŃ
Śniadanie. Transfer do portu. Rejs na Bali. Transfer do hotelu w KUTA. Zakwaterowanie, nocleg.

11. DZIEŃ
Śniadanie. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski

12. DZIEŃ
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje:
1. Obowiązkowa dopłata do kolacji sylwestrowej/os.: 690 PLN.
2. Wizy: wiza wydawana jest na lotnisku na Bali. Do wyrobienia potrzebne są 2 zdjęcia formatu paszportowego. Koszt uzyskania wizy: ok. 25 USD; obowiązkowa opłata wylotowa z Bali: ok. 15 USD.
3. Obowiązkowe opłaty na miejscu: przeprawy promowe: Bali – Lombok, Lombok – Gili Trawangan, Gili Trawangan – Bali: ok. 90 EUR; bilety wstępu, lokalni przewodnicy i napiwki: ok. 40 EUR.
4. Opłaty fakultatywne: rejs z delfinami: ok. 15 EUR.

Świadczenia:
9 noclegów w hotelach***: 6 na Bali, 1 na Lombok, 2 na Gili Trawangan; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki)
z łazienkami • wyżywienie: 9 śniadań • przelot • przejazd autokarem lub busem na Bali i Lombok • opieka pilota
• ubezpieczenie KL i NW.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Indonezja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej