• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Zwiedzaj - Módl Się i Kochaj (wycieczka objazdowa)

Hotel Zwiedzaj - Módl Się i Kochaj (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Indonezja

Atuty wycieczki: najwspanialsze świątynie Bali; zachwycające krajobrazy dżungli, wulkany, pola ryżowe; kąpiel w gorących źródłach.
Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Zwiedzaj - Módl Się i Kochaj (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
MENGEWI - BEDUGUL - LOVINA - AIR PANAS - TENGANEN - BUKIT JAMBUL - PURA BESAKIH - KLUNGKUNG - KUTA

Uwodzicielska i magiczna wyspa Bali kusi oszałamiającymi krajobrazami i plażami, fascynuje kulturą i tradycyjnymi obrzędami. Ludzie, pejzaże, potrawy – wszystko jest tu barwne i egzotyczne.
W znakomicie zaplanowanym programie jest czas na wszystko: wizyty w starożytnych świątyniach, podziwianie nieziemskich krajobrazów dżungli, wulkanów i pól ryżowych, a nawet kąpiel w gorących źródłach i zakupy pięknego rękodzieła. Po zwiedzaniu czeka zasłużony wypoczynek nad morzem. Warto wybrać się na fakultatywną wycieczkę morską, aby pobawić się z sympatycznymi delfinami i zachwycić się malowniczym wschodem słońca nad wyspą. Trasa na Bali: ok. 400 km.

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Denpasar/Bali.

2. DZIEŃ
Przylot do Denpasar. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do MENGEWI. Zwiedzanie świątyni Taman Ayun, gdzie czczone są liczne bóstwa gór. Przejazd do najważniejszej świątyni na wyspie Tanah Lot, co oznacza Ziemia w morzu. Świątynia leży na skale obmywanej przez wody oceanu, wejście na jej teren dostępne jest jedynie dla wiernych. Przejazd do punktu widokowego, skąd roztacza się piękny widok na tarasy ryżowe. Po południu przejazd do Pacung. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do miejscowości BEDUGUL, położonej przy wygasłym wulkanie, popularnego wśród balijczyków ośrodka wypoczynkowego. Czas na zakupy na miejscowym rynku Candi Kuning. Przejazd do świątyni Ulun Danu, gdzie czczone jest lokalne bóstwo Dewi Danau. Przejazd przez malownicze tereny wokół jezior Buyan i Tamblingan. Dalej droga wiedzie do LOVINA – niewielkiej nadmorskiej miejscowości. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): jeszcze przed wschodem słońca wyprawa łodzią w morze, aby podziwiać delfiny żyjące na wolności. Uwieńczeniem wyprawy będzie widok wschodu słońca nad wyspą. Powrót do hotelu na śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do gorących źródeł AIR PANAS, w których woda ma stałą temperaturę 38ºC. Czas wolny na kąpiel. Przejazd na wschodnie wybrzeże Bali malowniczą drogą, która wiedzie niedaleko wulkanu Kintamani. Po drodze można podziwiać piękne tarasy ryżowe. Zwiedzanie świątyni Goa Lawah Bat położonej przy jaskini, która według legend zamieszkana była przez smoka Basuki. Przejazd do Candidasa. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do niewielkiej wioski TENGANEN znanej z tradycyjnych warsztatów tkackich i charakterystycznej architektury domów. Następnie w programie punkt widokowy BUKIT JAMBUL, skąd można podziwiać fantastyczny krajobraz. Przejazd do „matki świątyń” Bali – PURA BESAKIH. Jest to kompleks 24 świątyń wszystkich wyznań Bali i najważniejszy kompleks świątynny wyspy. Dalej droga wiedzie do KLUNGKUNG – dawnej siedziby jednego z najważniejszych królów Bali Dewy Agunga. Zwiedzanie ruin pałacu. Po południu przejazd do Celuk, wioski słynnej z wyrobu srebrnej biżuterii. Przejazd do Ubud. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do KUTA. Zakwaterowanie, czas wolny – wypoczynek na plaży. Nocleg.

8.-10. DZIEŃ
Śniadanie. Czas wolny – wypoczynek na plaży lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Nocleg.

11. DZIEŃ
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i wylot do Polski.

12. DZIEŃ
Przylot do Polski.

Dodatkowe informacje:
1. Wizy: wiza wydawana jest na lotnisku na Bali. Do wyrobienia potrzebne są 2 zdjęcia formatu paszportowego. Koszt uzyskania wizy: ok. 25 USD; obowiązkowa opłata wylotowa z Bali: ok. 15 USD.
2. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy i napiwki: ok. 50 EUR.
3. Opłaty fakultatywne: rejs z delfinami: ok. 15 EUR.

Świadczenia:
9 noclegów w hotelach*** na Bali zgodnie z programem wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami
• wyżywienie: 9 śniadań • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Indonezja

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej