• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Małżeństwo Doskonałe (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Portugalia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Małżeństwo Doskonałe (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FARO - ELVAS - TRUJILLO - TOLEDO - MADRYT - SEGOVIA - SALAMANCA - CIUDAD RODRIGO - COIMBRA - LISBONA - EVORA - FARO

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku i wylot do FARO. Przylot do FARO i spotkanie z pilotem na lotnisku. Wyjazd w kierunku granicy portugalsko-hiszpańskiej. Zwiedzanie ELVAS, miasta położonego na równinie Alentejo; najbardziej na wschód, otacza je największy w Portugalii, pięciokondygnacyjny Akwedukt Amoreria. Przejazd do hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie Toledo, które za panowania Wizygotów było stolicą Hiszpanii. Miasto zasłynęło przede wszystkim z produkcji stali i wysokiej jakości mieczy. W programie m.in. katedra ze wspaniałymi zbiorami sztuki gotyckiej, barokowej i renesansowej, Casa El Greco, synagoga zbudowana w stylu mauretańskim - El Transito oraz Plaza de Zocodover z Alkazarem. Przejazd do hotelu w okolicy MADRYTU. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Zwiedzanie Madrytu, który pełni funkcję stolicy Hiszpanii od XVI w. Zobaczymy ogromny Palacio Real, czyli rezydencję królewską, gdzie szczególnej uwadze polecamy wspaniałą salę tronową, Paseo del Prado czyli zieloną promenadę otoczoną muzeami, galeriami i bogatymi rezydencjami, Muzeum Prado (m.in. prace Velazqueza, El Greco, Breughla, Tycjana), Puerta del Sol (centralny plac Madrytu z fontanną przedstawiającą herb miasta), Plac Hiszpański z pomnikiem Don Kichota i Sancho Pansy. Kolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie SEGOVII, miasta zbudowanego na urwistej skale ponad doliną trzech rzek. Spacer po starówce, rzymski akwedukt i pałac kastylijskiej szlachty. Przejazd do Salamanki. Zwiedzanie SALAMANKI: katedra, uniwersytet, Plaza Mayor, charakterystyczne elewacje kamienic w stylu plateresco. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie CIUDAD RODRIGO. Miasto, którego największy rozkwit nastąpił na przełomie XV i XVI w. w czasie wielkich odkryć geograficznych. Z tego okresu pochodzą wspaniałe zabytki architektoniczne miasta. Miasto wpisane jest na listę Narodowego Dziedzictwa Kulturalnego. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu w okolicy Coimbry. Kolacja. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Zwiedzanie COIMBRY- najstarsze centrum uniwersyteckie Portugalii oraz dawna stolica położona nad rzeką Mondego. Zwiedzanie: uniwersytet ze wspaniałą barokową biblioteką, Stara Katedra, kościół św. Krzyża. Przejazd do LIZBONY. Zwiedzanie: Dzielnica Belem, miejsca skąd wypływały statki do kolonii, tutaj znajduje się najwspanialszy przykład architektury manuelińskiej, klasztor Hieronimitów, będący votum wdzięczności za odkrycie drogi do Indii przez Vasco da Gamę, Wieża Belem, Muzeum morskie, Pomnik Odkrywców, Dzielnica Alfama, Plac Rossio, Plac Markiza Pombala. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie EVORY, miasta położonego na równinie Alentejo, z zachowanymi zabytkami rzymskimi, pełnego bogactwa architektonicznego i kulturowego. Spacer po mieście - katedra, Rzymska Świątynia, Uliczka Handlowa, Plac Girarda. Wyjazd w kierunku FARO. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd na lotnisko do FARO i wylot do Polski.

Dodatkowe informacje
1. Dla chętnych możliwość wykupienia tygodniowego pobytu w jednym z hoteli w ALGARVE.
2. Wyloty z: Warszawy - bez dopłaty; Wrocławia - za dopłatą: 150 PLN/os.
3. Obowiązkowa dopłata lotniskowa: 200 PLN/os.
4. Dopłata do pokoju 1-os.: 690 PLN.
5. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie ze względu na rozkład lotów.
6. Dopłaty za dodatkowy tydzień pobytu w hotelach: HOTEL CENA MIRACHORO SOL **+ (HB) 850 PLN; CABANAS GOLDEN CLUB ***+ (BB) 950 PLN; BAIA DE MONTEGORDO *** (HB) 1050 PLN; CALIFORNIA *** (HB) 1100 PLN; EUROTEL ALTURA **** (HB) 1400 PLN.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Portugalia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej