• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Portugalia - Hiszpania - Maroko (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Portugalia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Portugalia - Hiszpania - Maroko (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Faro – Sevilla - Kordoba - Granada - Ronda - Gibraltar - Tanger - Asilah - Chefchaouen - Faro

1. dzień
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw. Wylot samolotu do Faro, powitanie na lotnisku i transfer w okolice Sewilli. Zakwaterowanie w hotelu, ew. kolacja, nocleg. Czas wolny. Opcjonalnie możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej - Flamenco.

2. dzień
Śniadanie i wykwaterowanie. Dzień przeznaczony na zwiedzanie Sewilli: wędrówkę po tym niesamowitym mieście zaczynamy od oglądania katedry (nazwa), która była budowana przez 100 lat i wielokrotnie przebudowywana. Następnie udajemy się do niesamowitego zespołu pałacowego – Alcazar, należącego niegdyś do Maurów. Kolejnym punktem programu jest słynna dzielnica Żydowska – Santa Cruz - pełna wspaniałych zabytków usytuowanych przy malowniczych placach i ulicach z mnóstwem uroczych zakątków. Wieczorem przejazd na nocleg w okolicach Kordoby.

3. dzień
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie zwiedzanie Kordoby. W historycznym mieście zaczynamy od La Mezquita – dawnego meczetu Omajjadów, uznanego za najwspanialszy na świecie zabytek sakralnej architektury islamskiej. Zwiedzanie kończymy na przepięknej dzielnicy żydowskiej. Wieczorem przejazd na nocleg do Granady.

4. dzień
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Dzień w Granadzie zaczynamy od wycieczki do Alhambry, zespołu pałacowego położonego na wzgórzu Sabika na lewym brzegu rzeki Darro. Następnie przejazd do górzystego regionu - Rondy. Zwiedzanie zaczynamy od zabytkowej katedry oraz Starego Miasta. Kolejnym ciekawym obiektem jest wąwóz Tajo z przepięknym mostem zwanym “Balcon de la Alameda”. Ronda jest również znana jako miejsce narodzin walki byków. Przejazd i nocleg w okolicach Algeciras.

5. dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie. Czas wolny. Opcjonalnie możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej na Gibraltar. Popołudniu przeprawa promem z Algeciras do Tangeru (Maroko). Następnie przejazd, zakwaterowanie i nocleg w okolicach miasta.

6. dzień
Po śniadaniu zwiedzanie Tangeru, miejscowości najdalej wysuniętej na północny zachód Afryki - jest to niesamowite miejsce gdzie Morze Śródziemne spotyka się z Oceanem Atlantyckim. Przylądek Spartel, jaskinie Herkulesa – to wspaniałe miejsca, które warto zobaczyć. Czas wolny. Wycieczka do Asilah. Przejazd na nocleg w okolicach Tangeru.

7. dzień
Po śniadaniu, czas wolny, wycieczka do Chefchaouen, gdzie zwiedzamy między innymi Muzeum La Kasba. Wykwaterowanie z hotelu. Po południu przeprawa promem z Maroko do Algeciras. Nocleg.

8. dzień
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu do godziny 10.00. Transfer na lotnisko w Faro i wylot do Polski.

Uwaga !
Uczestnicy imprez lotniczych proszeni są o potwierdzenie godziny zbiórki najwcześniej na 3 dni przed datą rozpoczęcia imprezy. Dodatkowo płatne w trakcie imprezy: -bilety wstępu ok. 35 euro -przewodnicy lokalni ok. 40 euro -napiwki ok. 10 euro -przeprawa promowa Algeciras- Tanger- Algeciras ok. 65 euro Możliwość dokupienia 6 obiadokolacji serwowanych w hotelach podczas objazdu w godzinach wieczornych.

Długość objazdu:
Faro – Sevilla 197 km, Sevilla – Kordoba 144 km, Kordoba – Granada 210 km, Granada -Algeciras 259 km, Tanger – Asilah 55 km, Tanger – Chefchaouen 95 km, Algeciras – Faro 380 km/Huelva 274km Łączna trasa objazdu ok. 1110 km

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Portugalia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej