• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Portugalia (zwiedzanie + wypoczynek) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Portugalia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Portugalia (zwiedzanie + wypoczynek) obejmuje:

Program wycieczki
Lizbona - Obidos - Alcobaca - Nazare - Batalha - Coimbra - Aveiro - Braga - Guimaraes - Santiago de Compostela - Porto - Lizbona

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów. Przelot samolotem do Lizbony, przywitanie na lotnisku przez rezydentów, zakwaterowanie w hotelu w okolicach Lizbony, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Lizbony, zwiedzanie dzielnicy Alfama, z wąskimi i krętymi uliczkami, ruin zamku Sao Jorge, klasztoru i wieży Belem. Przejazd w okolice Fatimy. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, zwiedzanie środkowej części Portugalii: Obidos, miasteczka z bielonymi ścianami domów, które do XVI wieku było ważnym portem. Następnie Alcobaca, gdzie znajduje się największy kościół w Portugalii - Mosteirode Santa Maria, z grobowcami nieszczęśliwych kochanków: króla Piotra I oraz zamordowanej damy jego serca, Ines de Castro. Po południu zwiedzanie wioski rybackiej - Nazare, która słynie ze wspaniałej plaży w zatoce. Przejazd do opactwa Santa Maria da Vitoria w Batalha, arcydzieł portugalskiego gotyku. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Coimbra, miejsca narodzin sześciu królów. Zwiedzanie historycznego centrum, najstarszego uniwersytetu w kraju oraz kościoła Santa Clara. Po południu przyjazd do Aveiro położonego na lagunie i zwanego, Wenecją Portugalli. Przejazd do hotelu w okolicach Porto. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie, przejazd do najbardziej zielonego regionu Portugalii - Minho. Pierwszy przystanek w Barcelos, skąd wywodzi się symbol państwa kogut. Przejazd do Braga, stolicy kościelnej Portugalii i zwiedzanie Bom Jesus do Monte, najpiękniejszego sanktuarium do którego wiodą olbrzymie barokowe schody. Następnie Guimaraes, które było pierwszą stolicą Portugalii. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie, przejazd do Hiszpanii i całodzienne zwiedzanie Santiago de Compostela, jednego z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych regionu (katedra, muzeum), czas wolny. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie, przejazd do Porto, drugiego co do wielkosci miasta w Portugalii. Zwiedzanie kościoła Świętego Franciszka, kościoła Igreja dos Clerigos, z najwyższą wieżą, na szczyt której prowadzą schody z 240 stopniami. Z wieży rozciąga się wspaniały widok na dolinę rzeki Duero oraz na wybrzeże. Spacer po nadrzecznej dzielnicy Ribeira, skąd dostaniemy się do najstarszego dworca kolejowego, Sao Bento. W niewielkiej odległości od dworca leży katedra Se, z tarasu której można podziwiać panoramę miasta. W godzinach popołudniowych przejazd na przedmiescia Porto do Vila Nova de Gaia, gdzie będzie można degustować wino Porto. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. W drodze powrotnej na lotnisko możliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej do Tomaru. Transfer na lotnisko w Lizbonie. W zależności od wykupinego wariantu, transfer na lotnisko: wylot do Polski lub rozpoczęcie części pobytowej: transfer do hotelu w regionie Algarve lub w okolicach Lizbony, zakwaterowanie po godz. 16.00, kolacja, nocleg.

Dla osób kończących wycieczkę - wykwaterowanie z pokoi do godz. 10.00. Czas wolny, transfer na lotnisko w Lizbonie, wylot do Warszawy. Dla osób w ramach oferty 7+7:

Dzień 9-14
Wypoczynek na Wybrzeżu Lizbońskim lub Algarve. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych, organizowanych przez rezydentów.

Dzień 15
Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie z pokoi do godz. 10.00. Czas wolny, transfer na lotnisko w Lizbonie, wylot do Warszawy.

Dodatkowe informacje
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, również kolejność realizacji imprezy (7-dniowego zwiedzania i 7-dniowego pobytu) może być realizowana zamniennie i jest uzależniona od Organizatora. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłaty za przewodników lokalnych nie są wliczone w cenę wycieczki - koszt ok. 110 EUR. Możliwość dokupienia 6 obiadokolacji serwowanych w hotelach podczas objazdu w godz. wieczornych.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Portugalia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej