• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Trzy kraje - dwa kontynenty (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Portugalia

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Trzy kraje - dwa kontynenty (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
FARO - ALGARVE - SEVILLA - ALGACIRAS - TANGER - TARIFA - FEZ - MEKNES - VOLUBILIS - RABAT - CASABLANCA - TETOUAN - JEREZ DE LA FRONTERA - SILVES - MONCHIQUE - FARO

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku i wylot do FARO. Przylot do FARO i spotkanie z pilotem na lotnisku. Zwiedzanie historycznego centrum FARO. Przejazd do hotelu. Czas wolny. Kolacja. Nocleg.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie stolicy Andaluzji - SEWILLI, będącej jednym z najpiękniejszych miast Hiszpanii - katedra będąca jedną z największych w Europie, pełna skarbów sztuki sakralnej, Alcazar w stylu mudejar z pięknymi ogrodami, dzielnica Santa Cruz pełna malowniczych zaułków, dom Piłata będący przykładem pałacu andaluzyjskiego, Kosciół Macarena, gdzie znajduje się figura madonny płaczącej diamentami. Wyjazd do ALGACIRAS i panoramiczne zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd i panoramiczne zwiedzanie TARIFY, która jest najdalej wysuniętym punktem kontynentalnej Europy. Przeprawa promem do TANGERU w Maroku. Przejazd do FEZU - duchowej stolicy Maroka. Zwiedzanie Starego Miasta, gdzie jedynym środkiem transportu są ciągle osiołki, spacer w labiryncie krętych uliczek Mediny - jednej z największych w Maroku; meczet, mauzoleum założyciela miasta Mulaj Idrisa II, garbarnia skór wielbłądzich, pałac królewski, groby Merenidów. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do MEKNES, jednego z najpiękniejszych królewskich miast, zwanego miastem pięknych bram. Zwiedzanie olbrzymiego kompleksu pałacowego zwanego Wersalem Maroka, mauzoleum jednego z najokrutniejszych sułtanów - Moulaj Ismaila, założyciela miasta, stajni na 12000 koni, spichlerzy. Spacer po Medinie.Wyjazd i zwiedzanie dawnego rzymskiego miasta VOLUBILIS - malowniczo położonego na łagodnych stokach doliny Wadi Kroumane i otoczonymi pszenicznymi polami. Zwiedzanie ruin rzymskiego miasta z I w., Łuk Triumfalny Karakali, dom Orfeusza, termy, bazylika, dom patrycjuszy z dobrze zachowanymi mozaikami. Przejazd do CASABLANKI, dużego ośrodka przemysłowego Maroka. Zwiedzanie z zewnątrz majestatycznego meczetu Hassana II - drugiego pod względem wielkości meczetu świata z najwyższym minaretem (200 m), placu Mohammeda III. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Przejazd do do RABATU - stolicy Maroka, panoramiczne zwiedzanie miasta: ruiny rzymskiej twierdzy Sala Colonia, wieża i meczet Hassana, mauzoleum Mohameda V, pałac królewski Kashba Udaja, grobowce Merynidów. Następnie przejazd i zwiedzanie TETUANU- miasta będącego przez ponad 40 lat stolicą protektoratu hiszpańskiego. Panoramiczny objazd miasta, a następnie spacer do Mediny (wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO) zajmującej niemalże dwie trzecie miasta oraz dawnej dzielnicy żydowskiej Chellach. Przeprawa promowa do Algeciras. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd i zwiedzanie JEREZ de la FRONTERA - typowego miasta Andaluzji, słynącego z winiarni, hodowli koni oraz Flamenco. Wizyta w jednej ze wspaniałych winiarni w Jerez, gdzie nastąpi degustacja win i brandy. Powrót do Algarve. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Zwiedzanie dawnej Mauretańskiej stolicy - SILVES. Najciekawsze zabytki to zamek, katedra i most z czasów rzymskich. Następnie przejazd do MONCHIQUE, typowej górskiej wioski, gdzie będzie czas wolny na zakup pamiątek wytwarzanych przez lokalnych artystów. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd na lotnisko do FARO i wylot do Polski. Dla chętnych możliwość wykupienia tygodniowego pobytu w jednym z hoteli w Algarve. Wyloty z: Warszawy - bez dopłaty; Krakowa - za dopłatą: 90 PLN/os.

Dodatkowe informacje
1. Bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 75 EUR, przeprawa promowa do i z Maroko: 32 EUR.
2. Program i kolejność zwiedzania mogą ulec zmianie ze względu na rozkład lotów.
3. Możliwa dopłata za dodatkowy tydzień pobytu w hotelu.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Portugalia

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej