• oferty last minute 10 touroperatorów

Hotel Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Wenecja samolotem (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki
Wenecja - Bolonia

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów, przy stanowisku odpraw. Przylot na lotnisko w Bolonii, transfer do hotelu w okolicach Wenecji, zakwaterowanie, czas wolny, nocleg.

Dzień 2
Śniadanie, wyjazd z hotelu. Transfer autokarem na Punta Sabbioni, przepłynięcie łodzią do Wenecji. Całodzienne zwiedzanie Wenecji z pilotem polskojęzycznym. Spacer po: Ponte di Accademia, Ponte di Rialto, Mercato di Rialto, Piazza San Marco, Wieża Zegarowa, Most Westchnień. Jeśli czas na to pozwoli, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki gondolami po kanałach weneckich lub ciekawej wycieczki panoramicznej łodzią po lagunie weneckiej z obiadem na pokładzie (dodatkowo płatne). Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Dla chętnych, fakultatywnie, wycieczka na 3 wyspy laguny weneckiej: Murano, Burano i Torcello. Wyspa Murano znana jest z oryginalnych wyrobów szklanych (możliwość odwiedzenia wytwórni szkła), Burano z wyjątkowych koronek oraz kolorowej architektury, na Torcello zaś znajduje się piękna katedra w stylu wenecko - bizantyjskim. Cena ok 40 EURO/os. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Do godz. 10 wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Bolonii. Spacer z pilotem polskojęzycznym po centrum Bolonii. Transfer na lotnisko, odlot grupy.

Dodatkowe informacje
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, komunikacji miejskiej oraz opłaty za przewodników lokalnych są dodatkowo płatne - ok. 90 EURO/os.

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej