• oferty last minute 10 touroperatorów
Hotel Włoskie Wakacje dla Comfortowych (wycieczka objazdowa)

Hotel Włoskie Wakacje dla Comfortowych (wycieczka objazdowa) - opinie, oferta, cena

Wycieczki objazdowe - Włochy

Zobacz kalendarz najniższych cen i sprawdź ceny dla tej oferty.

Oferta hotelu Włoskie Wakacje dla Comfortowych (wycieczka objazdowa) obejmuje:

Program wycieczki

Noclegi tranzytowe na terenie Włoch - zwiedzanie po nocnym wypoczynku, Riwiera Adriatycka - relaks, plaża, odpoczynek, Wenecja - rejs gondolami, Piza - Krzywa Wieża i Pola Cudów, Florencja - stolica Renesansu, Rzym - od antyku do baroku, Watykan - wizyta przy grobie Św. Jana Pawła II, San Marino - degustacja win i likierów!

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd w ok. Udine (brak obiadokolacji w hotelu). Po drodze krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).

Dzień 2
Śniadanie, przyjazd do Wenecji i rejs barką turystyczną na Plac Św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki: Bazylikę Św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą - najwyższą budowlę w mieście. Zakończymy przy słynnym Moście Rialto. Czas wolny. Rejs gondolami po kanałach weneckich. Nocleg w ok. Wenecji. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Pizy, urokliwego miasta przeżywającego rozkwit w średniowieczu. Zwiedzanie: Campo dei Miracoli (czyli Pola Cudów) z katedrą o przepięknej wielopoziomowej fasadzie, koliste Baptysterium oraz słynna Krzywa Wieża (z zewnątrz) czyli dawna dzwonnica katedralna, budowana przez prawie 200 lat! Możliwość realizacji wycieczki lokalnej do Lukki (płatna dodatkowo). Nocleg w ok. Montecatini Terme. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Kościoła Św. Krzyża z nagrobkami sławnych Florentyńczyków, Placu Ratuszowego, malowniczego Mostu Złotników oraz Katedry Santa Maria del Fiore przykrytej wspaniałą kopułą zaprojektowaną przez Brunelleschiego i najstarszego budynku miasta czyli Baptysterium, do którego prowadzą słynne Rajskie Wrota. Czas wolny. Nocleg w ok. Rzymu. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 5
Śniadanie i przejazd do Watykanu na audiencję generalną (podczas pobytu Papieża w Rzymie). Zwiedzanie Muzeów Watykańskich (jednego z największych zbiorów sztuki na świecie z eksponatami od antyku po XX w.) oraz Kaplicy Sykstyńskiej ze słynnymi freskami Michała Anioła. Kolejno zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra, szczególnej uwadze polecamy Pietę Michała Anioła - wspaniały baldachim wykonany przez Berniniego oraz posąg Św. Piotra. W programie także wizyta przy grobie Św. Jana Pawła II. Na zakończenie dnia proponujemy wieczór włoski w stylowej restauracji (płatny dodatkowo). Późnym wieczorem przejazd do hotelu w ok. Rzymu (brak obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 100 km).

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Watykanu. Następnie zapraszamy na wyjątkowy spacer po Rzymie. Rozpoczniemy od części barokowej: Plac Navona, Plac Hiszpański z fontanną Barcaccia w kształcie łodzi, schody hiszpańskie z kaskadą balustrad i balkonów oraz słynną Fontanną di Trevi. Kolejno zabytki antyczne: przejdziemy śladami starożytnych Rzymian przez Panteon, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum (podziwiane z zewnątrz) i Łuk Konstantyna. Przejaz na Riwierę Adriatycką, nocleg w ok. Rimini. (Trasa ok. 490 km).

Dzień 7 - 8
Pobyt na Riwierze Adriatyckiej. Czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy.

Dzień 9
Śniadanie i przejazd do San Marino - najstarszej republiki świata. Możliwość degustacji regionalnych likierów i czas wolny na zakupy. Nocleg w ok. Udine (brak obiadokolacji w hotelu). (Trasa ok. 520 km).

Dzień 10
Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych (Katowice ok. 20:00). (Trasa: ok. 860 km).

Uwaga! Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.

Zakwaterowanie na objeździe
Część objazdowa
Hotele *** położone w miastach satelickich (30-65 km do centrum), na trasach pomiędzy zwiedzanymi miastami. 6 rozpoczętych dób hotelowych: noclegi tranzytowe na terenie Włoch/Udine (2), Wenecja/Lido di Jesolo/Padwa (1), Florencja/Montecatini Terme (1), Rzym/Fiuggi (2).
Do dyspozycji gości: recepcja, bar.

Część pobytowa
Hotel *** położone w Rimini lub okolicy. 3 rozpoczęte doby hotelowe: Igea Marina/Gatteo Mare/San Mauro Mare/Bellariva/Bellaria/Catolica/Riccione/Cesanatico, do 400 m od piaszczystej plaży.
Pokoje:Komfortowo urządzone pokoje 2 i 3-os. z łazienkami i klimatyzacją.
Do dyspozycji gości:Recepcja, restauracja, bar.
Wyżywienie:Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna: ***

Uwaga! W lipcu i sierpniu, z powodu wysokiego sezonu, możliwe zakwaterowanie w hotelu poza ww. kurortami, dalej od plaży (do 10 km) wtedy zapewniamy codzienne transfery na plażę.


Cena obejmuje
przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), 9 śniadań kontynentalnych, za dopłatą kolacje (6), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską (rejsu barką turystyczną i gondolami w Wenecji oraz metra w Rzymie), lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 130 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 6 EUR (płatne bezpośrednio w hotelach) oraz dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.

Wycieczki lokalne: wieczór włoski ok. 30 EUR, Lukka ok. 12 EUR (wycieczka odbywa się przy znacznej liczbie chętnych).

Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/studenckiej.
- niepełnosprawnych - za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem upośledzenia.

Hotel znany jest również jako:

Zobacz również inne popularne hotele w okolicy / Wycieczki objazdowe polecane na wypoczynek i wczasy last minute w Włochy

Newsletter

Dopisz się do newslettera i bądź na bieżąco informowany o promocjach i nowościach:
Travelzone.pl zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych
we współpracy z profesjonalnymi partnerami oferującymi bezpieczne płatności internetowe dla sklepów i serwisów,
akceptację kart Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron
a także szybkich przelewów internetowych (takich jak mTransfer, iPko).
Biuro Obsługi Klienta:

+48 801 00 31 26 (infolinia)
+48 24 36 23 996

pon.-pt. 09:00-19:00
sob.-niedz. NIECZYNNE

Formularz kontaktowy Tagi

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - szczegóły

DOTACJE NA INNOWACJE FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz regulamin serwisu. Akceptuję Czytaj więcej