O nas


Cześć! Nazywam się Paula z travelzone.pl, Twojego przewodnika po niezapomnianych i wyjątkowych przygodach związanych z glampingiem w Polsce.

Wpadłaś/eś tu pewnie z ciekawości, więc chciałabym Cię serdecznie przywitać i opowiedzieć nieco o sobie oraz o tym, co mnie pociąga w świecie glampingu.

Glamping, czyli luksusowy camping, to forma wypoczynku, która stanowi doskonałe połączenie komfortu i bliskości z naturą. Przygoda z glampingiem zaczęła się dla mnie kilka lat temu, gdy doświadczyłam swojego pierwszego pobytu w stylowym namiocie safari.

Byłam zachwycona elegancją i wygodą, jaką oferowało to miejsce, jednocześnie pozwalając mi pozostać blisko natury. Szybko stałam się niepoprawną entuzjastką tego trendu, a moje zamiłowanie do glampingu przerodziło się w działalność, która przyczyniła się do rozwoju jednego z miejsc glampingowych w Polsce.

Zdaję sobie sprawę, że glamping nie jest jeszcze powszechnie popularną formą turystyki w naszym kraju, ale chcę to zmienić. Moim celem jest zarazić Was wszystkich ideą glampingu i przyczynić się do jego popularyzacji w Polsce.

Uważam, że każdy z nas zasługuje na chwilę wytchnienia, a glamping potrafi oferować niezwykłe doświadczenia, które zostają na długo w sercu i pamięci.

Co mnie tak bardzo kręci w glampingu?

To przede wszystkim szansa na oderwanie się od codziennego zgiełku, a jednocześnie możliwość korzystania z uroków komfortowego życia. Glamping pozwala mi cieszyć się nieoczywistymi dobrodziejstwami natury, jak wschody i zachody słońca, śpiew ptaków czy szum wiatru, jednocześnie zapewniając mi luksusowy nocleg, ciepłą wodę i wygodne łóżko.

Mam nadzieję, że moja pasja do glampingu przekona Cię, że warto spróbować tej formy wypoczynku. Razem możemy odkryć wyjątkowe miejsca w Polsce, które łączą piękno natury z komfortem.

Zostań ze mną na dłużej, zaprzyjaźnijmy się i pozwól mi oprowadzić Cię po świecie niezwykłych przygód glampingowych. Odkrywaj razem ze mną tajemnice tego fascynującego sposobu spędzania wolnego czasu, do którego na pewno się przekonasz!

Możesz się ze mną skontaktować mailowo travelpaula {małpa) proton.me.